В Киеве появится новый низкопольный трамвай

18.10.2016 г. в 12:51, informator

Украинский производитель трамваев “Татра-Юг” передаст столице новый низкопольный трамвай для тестирования.

Об этом сообщает ЦТС.

Появление трамвая анонсировал Анталий Кердивара, директор по производству ООО “Татра-Юг”, во время рабочей встречи мэра Киева и министра инфраструктуры в трамвайном депо имени Шевченко.

“Сейчас мы завершаем производство нового низкопольного трамвая. Где-то через полтора месяца он будет готов”, – отметил представитель “Татра-Юг”.

При этом министр инфраструктуры Владимир Омелян предложил компании передать Киеву этот трамвай для испытаний. Анатолий Кердивара согласился с предложением министра. “Да, мы готовы передать трамвай через два месяца”, – заявил он.

В комментарии корреспонденту ЦТС Анатолий Кердивара подтвердил намерение компании. “Наш новый трамвай приспособлен для людей с ограниченными возможностями и он лучше приспособлен для отечественных путей”, – отметил Анатолий Кердивара.

Трехсекционный трамвай будет вмещать до 250 пассажиров.

“Татра-Юг” – отечественный производитель с 95% локализацией производства в пределах Украины, обеспечивает рабочими местами людей на более чем 100 предприятиях страны. Главный офис компании находится в Одессе, производственные мощности – в Днипре на базе ГП “ПО ЮМЗ им. Макарова”.

загрузка...
Еще одна новость

Боротьба з автокрадіями в Україні: поліція програє

18.10.2016 г. в 12:51, socportal

Статистика крадіжок авто в Україні залишається на високому рівні. Торік викрали понад 11 тисяч автомобілів. Правоохоронці не справляються з викликом: не встигають розкривати злочини. Україна залишається раєм для крадіїв авто. Принаймні таке враження виникає, якщо подивитись на статистику. За даними прес-служби міністерства внутрішніх справ України, торік в Україні викрали 11 тисяч автомобілів, лише близько третини таких злочинів було розкрито. Громадські активісти, які відстежують ситуацію в цій сфері, зауважують, що правоохоронці розкривають переважно крадіжки, які вчинили дилетанти. «Добре організовані групи, котрі спеціалізуються на викраденні дорогих автомобілів, не часто потрапляють у тенета поліції», — вважає, зокрема, Сергій Круглов з «Дорожнього контролю». Такі групи, за його словами, нерідко мають зв’язки з правоохоронцями.…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Автобуси “Електрон” для Львова

18.10.2016 г. в 12:51, lvivpost

Ще до кінця 2016 року Львів очікує отримати від заводу “Електрон” 30 нових автобусів, на початку наступного року – ще 20. У бюджеті наступного року планують передбачити кошти на закупівлю 100 “електронівських” автобусів, про що повідомив міський голова Львова. “Наступного року будемо мати трохи модернізовану систему транспортних сполучень, враховуючи всі ці зауваження, які були. Розраховуємо збільшити об’єми закупівлі автобусів, щоб мати більшу незалежність”, – каже Андрій Садовий. Перші 30 нових автобусів від заводу “Електрон” Львів очікує отримати до кінця року, ще 20 – на початку наступного року. “Ми ще у травні оголошували тендер на купівлю нових автобусів для Львова. Це 50 нових автобусів. Фактично 4 місяці справа була в судах, коли не давали можливості, щоб Львів уклав угод…

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть