МВС: дата реального запуску відеофіксації на дорогах поки невідома

19.10.2016 г. в 09:52, pravda

Автоматична відеофіксація порушень правил дорожнього руху на дорогах України поки що не готова до запуску в реальному режимі.

Про це "Українській правді" повідомив речник МВС Артем Шевченко.

За його словами, повідомлення, які були поширені влітку у ЗМІ про те, що така фіксація почне роботу в реальному режимі з 4 вересня, були результатом недорозуміння і не відповідають дійсності.

"Для цього також необхідні постанови уряду, ціла нормативна база. Все це треба протестувати, погодити", – сказав він.

Крім того, за словами Шевченка, наявне технічне та програмне забезпечення потребує значної підготовки і перевірки.

"Досвід 2007 року показав, що абищо можна зробити швидко, але воно і працюватиме як абищо. Тоді розсилалися так звані "листи щастя", але все це швидко закінчилося. Нормально складений юридичний позов показував, що система не була готовою", – додав речник МВС.

Він запевнив, що влада повідомить, коли система буде готова до запуску. За його словами, технічні засоби, які пропонуються для відеофіксації, зараз представлені на виставці "Зброя і безпека" в Києві.

загрузка...
Еще одна новость

Миллионер изменил дизайн своего уникального суперкара

19.10.2016 г. в 09:52, avtoblog

Компания Scuderia Cameron Glickenhaus, принадлежащая американскому миллионеру и бизнесмену Джеймсу Гликенхаусу, опубликовала новые фотографии серийного суперкара SCG 003S. Его мировая премьера состоится в следующем году на Женевском моторшоу. По дизайну суперкар на новых снимках немного отличается от автомобиля, представленного в 2015 году. У машин…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Кабмине рассказали о расширении баз данных для проверки автомобилей

19.10.2016 г. в 09:52, telegraf

Кабинет министров Украины расширил перечень баз данных для проверки автомобилей при государственной регистрации и снятии с регистрации. Согласно постановлению №687 от 5 октября, проверка транспортных средств при проведении госрегистрации и снятии их с регистрации должна проводиться не только в Едином государственном реестре Министерства внутренних…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть