Аваков: водії будуть у шоці від того, скільки правил порушують

19.10.2016 г. в 20:22, pravda

Введення відеофіксації порушень правил дорожнього руху на дорогах по всій Україні вимагає капіталовкладень на рівні $1,5 млрд.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков журналістам у п'ятницю в Харкові, передає "Інтерфакс-Україна".

"Теоретично ми можемо починати відеофіксацію хоч завтра, але це вимагає дуже серйозних капіталовкладень, щоб оснастити всю територію країни в найкритичніших точках системами відеоспостереження та контролю... Я гадаю, що нам необхідно близько 1,5 млрд дол., щоб це було кваліфіковано, добре і на довгі-довгі роки. Але це поворотна інвестиція. Так було в усій Європі, думаю, що так буде і в нас", - сказав Аваков.

"Ми запросили одну серйозну міжнародну фінансову організацію оцінити цю ситуацію і провести міжнародний конкурс на залучення цієї інвестиції", - додав міністр.

Аваков зазначив, що вже встановлені тестові камери показали величезну кількість порушень ПДР на дорогах.

"Тестові виміри, які ми зробили, поставивши пару десятків камер, показали, що кількість порушень, вчинених нашими людьми, і кількість штрафів, які вони повинні при цьому платити, - просто жахлива. Це буде шок для автолюбителів, коли вони зрозуміють, скільки вони порушують правил!" – сказав міністр.

Тому, за його словами, поки поліція підготується технічно, водії повинні зрозуміти, що потрібно їздити акуратніше.

"Інакше "листи щастя", які будуть приходити автоматично, становитимуть високу частку витрат його бюджету", - підсумував Аваков.

загрузка...
Еще одна новость

В Южной Корее придумали роликовый отбойник, который возвращает авто на дорогу (видео)

19.10.2016 г. в 20:22, cfts

Компания ETI Co. (Южная Корея) разработала "крутящееся" барьерное ограждение, которое в случае удара автомобиля сначала изгибается, а затем меняет его траекторию движения, заставляя вернуться на проезжую часть. Road Roller System состоит из прочных стальных труб высотой 96 см, между которыми располагаются пластиковые крутящиеся вокруг своей оси…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Гараж мечты: Ferrari, милицейская Копейка и ретро Волга под одной крышей

19.10.2016 г. в 20:22, topgir

Как выглядит гараж мечты каждого мужчины? Вопрос философские – не спорим. Ведь вкусовые предпочтения в всех разные – каждый сходит с ума от разных машин. Но всё же этот гараж, пожалуй, один из ярких примеров мужской мечты. Здесь тебе и Ferrari, и раритетный Ford Mustang, а также милицейский ВАЗ-2101 и Лада 2106 в идеальном состоянии, ГАЗ Волга…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть