Чим розбавляють бензин на українських АЗС?

20.10.2016 г. в 18:41, automotoclub

Водіям слід ретельно обирати АЗС, якщо вони дбають за своє авто.

В Україні все ще вільно продається фальсифікат палива, хоча якість реалізованих в роздробі бензинів і "дизеля" останнім часом почала повільно поліпшуватися.

Уздовж трас в Україні все ще працюють точки, на яких перекупники відкрито скуповують низькоякісне паливо і тут же його реалізують водіям. Низькоякісне паливо виробляється в кустарних умовах шляхом змішування компонентів, основною серед яких – авіагас.

"Авіаційного гасу в Україну імпортується все більше і більше, але ж авіаційний парк у нас не зростає. Авіаційний гас імпортується ще й тому, що на нього ставка акцизного збору істотно менша, ніж на дизельне паливо, і з нього простіше створити щось схоже на дизельне паливо за допомогою спеціальних добавок і хімікатів", – розповідає експерт.

Через низьку якість палива страждають власники автомобілів – вони несуть великі витрати на ремонт паливної системи, яка виходить з ладу вдвічі швидше, ніж на таких же автомобілях в Європі.

"Відремонтувати паливну систему на машинах класу Євро-5 коштує від 30 до 70 тис. грн. Якщо в Європі паливна система експлуатується в районі 5 років, то у нас вкрай рідко вона витримує навіть 2 роки. І це не залежить від того, на яких заправках ми заправляємося – просто в Україні не продається паливо такої якості, яке передбачено заводом-виробником автомобіля", – заявив експерт.

загрузка...
Еще одна новость

В Японии начали производство первого в мире автомобиля с водородным двигателем

20.10.2016 г. в 18:41, hyser

Японская автомобильная корпорация Toyota начала серийное производство первого в мире автомобиля с водородным двигателем. Новый седан «Mirai» работает только на воде и не производит никаких вредных выхлопов. По словам конструкторов, одной заправки хватит на 650 км пути. Об этом сообщают СМИ. Японский автомобильный завод начнёт продавать свой первый…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

По Одессе колесит меганарушитель на иномарке (Видео)

20.10.2016 г. в 18:41, od-news

В Одессе на дороге заметили серийного нарушителя Правил дорожного движения. Так, водитель Хонда-Цивик, госномер ВН 5497 ВМ умудрился совершить обгон на нерегулируемом пешеходном переходе во время того, как люди его переходили, а сразу за ним переехал собаку. Все это не остановило нарушителя — он преспокойно поехал себе дальше по делам. Неравнодушные…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть