Окремі категорії автомобілів підпадуть під спеціальну перевірку

21.10.2016 г. в 09:46, automotoclub

Автомобілі з іноземними номерами працівники фіскальних органів перевіряють спільно з підрозділами поліції на місцях.

Самі представники ДФС не мають повноважень зупиняти транспортні засоби. Створено спеціальні мобільні групи з метою перевірок на дорогах. Їхнє завдання – виявити нерозмитнені автомобілі, які порушили терміни перебування на території України.

Контролюють переміщення машин через митний кордон України за допомогою нового автоматизованого комплексу фіксації «Журнал пункту пропуску» і системи митного оформлення «Інспектор». До порушників застосовують штрафні санкції згідно з Митним кодексом.

Якщо автомобіль на іноземних номерах в Україні перевищив дозволений термін перебування на день, то його власник заплатить 170 гривень. За умови перевищення на термін до десяти днів, сума зростає до 3400 гривень, а понад 10 днів – до 8500 гривень.

Максимальний штраф за нерозмитнений автомобіль – 17 тис. гривень. Також представники ДФС наголошують, що власників авто з іноземними номерами можуть змусити заплатити і 300% суми всіх накладених платежів.

загрузка...
Еще одна новость

Окремі категорії автомобілів підпадуть під спеціальну перевірку

21.10.2016 г. в 09:46, automotoclub

Автомобілі з іноземними номерами працівники фіскальних органів перевіряють спільно з підрозділами поліції на місцях. Самі представники ДФС не мають повноважень зупиняти транспортні засоби. Створено спеціальні мобільні групи з метою перевірок на дорогах. Їхнє завдання – виявити нерозмитнені автомобілі, які порушили терміни перебування на території…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Деньги на видеофиксацию на дорогах осядут в карманах политиков - эксперт

21.10.2016 г. в 09:46, golos

Ажиотаж вокруг необходимости видеофиксации на дорогах продиктован стремлением правящих политических сил заработать деньги. Такое мнение выразил президент Всеукраинской ассоциации операторов рынка безопасности Сергей Шабовта в комментарии корреспонденту ГолосUA. «Подобные проекты оговариваются закрыто, без участия общественности, в рамках ведомства…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть