Винуватець ДТП на Вінниччині, в якій постраждали діти, може уникнути відповідальності (відео)

21.10.2016 г. в 19:03, nnovosti

На милицях, із загіпсованою ногою 16-ти річний Павло кандибає на те місце, де нещодавно потрапив у ДТП.

Одинадцята вечора. Друзі збираються на вечірні посиденьки. Село Іванів на Вінниччині, де мешкають хлопці, просто величезне. Тож по товариша Павло їде мотоциклом. Коли повертаються уже вдвох, біля автозаправки їм напереріз виїжджає Волга. Двоколісник вдаряється їй в крило. І водій, і пасажир розлітаються по асфальту. Павло сильно травмує ногу.

Пасажира мотоцикла, 17-ти річного Івана, якого усі звуть Графом, без свідомості везуть до лікарні: спочатку районної, потім обласної.

Хлопець тиждень проводить у комі через важку черепно-мозкову травму.

Хлопець опритомнів, але поки - нічого не па'ятає. Його ж рідні прагнуть покарання винному у каліцтві підлітка. Таким вважають саме водія Волги. Бо інакше для чого тоді він та його пасажири намагалися спотворити факти?

Родина водія автомобіля у селі доволі відома - люди заможні, мають невеличкий автопарк, де є навіть маршрутки. Родичі постраждалих підлітків бояться, що слідство стане саме на його бік. Бо нібито вже не вперше той виходить сухим із води.

загрузка...
Еще одна новость

Iron Death Skeleton: жуткий мотоцикл-скелет с бензобаком в форме надгробья

21.10.2016 г. в 19:03, segodnya

В конструкцию мотоцикла "встроен" полноценный и хорошо детализированный человеческий скелет. Фотографию этого мотоцикла запостили у себя даже самые ленивые байк-сообщества. Практически все хотя бы раз видели его в Интернете — но почему-то нигде он не подписан, – пишет "Популярная Механика". Оказывается, Iron Death Skeleton Bike построил в 2006…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Почему люди паркуются так ужасно?

21.10.2016 г. в 19:03, socportal

Одна из главных причин городских пробок – это быдло-стиль вождения, в основе которого пластом лежит вековая совковая традиция выгрызания зубами элементов собственного комфорта и последующая демонстрация их окружающим. Или, проще говоря – понты. Когда тупой баран садится за руль – он полностью растворяется в торговой марке своего автомобиля. А наличие…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть