На українських дорогах тепер нова проблема

22.10.2016 г. в 18:45, automotoclub

Державна структура "Укравтодор" не виконала і половини річного плану та скаржиться на фінансування.

В Україні відремонтовано близько 612 км автомобільних доріг із запланованих 1 328 км, тобто менше 1% від мережі доріг загального користування, повідомляє AutoMotoClub.info.

Такі низькі показники в "Укравтодорі" пояснили тим, що тільки в березні 2016 року був затверджений Держбюджет, після чого стало можна здійснювати роботи по проектуванню і починати тендерні процедури. За словами радника з комунікацій в "Укравтодорі" Тетяни Циби, на узгодження тендерних процедур йде близько двох місяців.

"З цієї причини ремонтні роботи у деяких областях почалися тільки в серпні", – говорить Циба.

Вона також додає, що в дорожників зараз гостро стоїть проблема фінансування.

"Коли ти не розумієш, скільки тобі грошей дадуть, дадуть все, зараз або потім, або взагалі раптом вирішать не дати, то складно щось робити", – пояснює Циба.

В "Укравтодорі" відзначають, що всі заплановані ремонти можуть виконані в строк – до кінця року, якщо не завадять погодні умови у вигляді дощу і снігу.

Нагадаємо, на ремонт українських доріг у 2016 році планувалося залучити 19,4 млрд грн. За цю суму передбачалося капітально відремонтувати 1,7 тис. км автомобільних доріг, що в 5,5 разів більше, ніж у 2015 році.

загрузка...
Еще одна новость

Кто из депутатов владеет самым роскошным автопарком

22.10.2016 г. в 18:45, avtoblog

Стало известно, кто из народных избранников имеет в своем распоряжении самые дорогие автомобили. Журналисты совместно с представителями организации Freedom House провели расследование, с целью выяснить, у кого из парламентариев самый дорогостоящий автопарк. Оказалось, что рейтинг народных депутатов по критерию дороговизны личного автомобильного…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Глава фискальной службы заблокировал ввоз в Украину подержанных авто

22.10.2016 г. в 18:45, from-ua

Председатель Государственной фискальной службы Роман Насиров заблокировал ввоз в Украину подержанных легковых автомобилей. Об этом сообщила руководитель Одесской таможни Юлия Марушевская на своей странице в Facebook, передает ua1.com.ua. "Все чаще граждане жалуются на блокирование ввоза в Украину подержанных легковых авто. Причиной проблем является…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть