Як уникнути ДТП: найпоширеніші помилки водіїв

23.10.2016 г. в 20:27, volynnews

Водіння автомобіля завжди пов’язане з ризиком для життя. Тому за кермо повинні сідати лише відповідальні люди. Але навіть вони роблять помилки, через які трапляються ДТП.

Водій відволікся

Достатньо одного прикладу – лише відволікання на мобільний телефон є причиною 25% випадків усіх ДТП.

Ігнорування ризиків

Ніколи не можна брати на себе занадто багато, а тим більше бути занадто самовпевненим. І те, і інше згубне у всіх справах, а на дорозі ігнорування правил взагалі може стати причиною смерті. На жаль, це не заважає деяким водіям ігнорувати знаки, і навіть світлофори.

Швидкість

Перевищення швидкості також одна з причин ДТП, особливо в погану погоду або на складних ділянках дороги.

“Перенаселеність”

Не найпоширеніша, але актуальна причина ДТП – це перезавантаженість авто. Занадто багато людей у салоні відволікає водія, робить абсолютно незручним огляд і неминуче веде до трагедії.

Водіння під “впливом”

Очевидна істина, але не можна не згадати про неї. Не варто водити автомобіль під впливом алкоголю.

Дистанція

Недотримання дистанції між автомобілями також може стати причиною аварії. Особливо важливо тримати дистанцію в щільному потоці траспорту або в погану погоду.

Розпуста

Йдеться не про поведінку, а про необхідність пристібати себе і всіх інших пасажирів ременем безпеки. Врятувати від аварії ремінь, звичайно, не зможе, але збереже життя і здоров’я усім, хто знаходиться в авто.

Брак досвіду

Саме брак досвіду часто доводить до лікарняного ліжка або могили. На жаль, далеко не завжди “молодий” водій здатний правильно повестися в критичній ситуації.

Сон

Водіння автомобіля вимагає підвищеної концентрації. Тому не варто водити автомобіль сонним, а якщо все-таки почало хилити, краще зупинитися і подрімати.

загрузка...
Еще одна новость

Каскадер взорвал автомобиль фейерверками (видео)

23.10.2016 г. в 20:27, viknaodessa

Изобретатель, видеоблогер и каскадер и Колин Ферз опубликовал ролик, продемонстрировав, что может произойти с автомобилем, в котором перевозят множество коробок с фейерверками без соблюдения техники безопасности. Некоторое время назад британец построил гигантскую «Звезду Смерти», собранную из 5 тыс. фейерверков. Один из подписчиков его видеоблога…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Куда деваются деньги на ремонт дорог

23.10.2016 г. в 20:27, vchaspik

Народные депутаты Украины решили по сокращенной процедуре в корне изменить принцип финансирования строительства и ремонта дорог, да так, что мы можем вообще остаться без автомобильных путей сообщения. -- 30 миллиардов гривен на дороги в год 6 октября 2016 года в стенах украинского Парламента были приняты за основу два законопроекта: №4014а «О внесении…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть