Суд задовольнив апеляцію українця на нерозмитнених авто

24.10.2016 г. в 10:38, autocentre

Раніше з'явилася інформація про штраф у 618 тис. гривень, який має сплатити водій авто на іноземній реєстрації в Одесі.

Чимало ЗМІ розповідали про сумну історію, як за їзду на нерозмитненому авто українець поплатився квартирою. «Автоцентр» відшукав справу в Єдиному державному реєстрі судових рішень і з’ясував, що відповідач подав апеляцію, і колегія суддів Одеського апеляційного адміністративного суду скасувала рішення.

Своє рішення апеляційний суд мотивував тим, що всі накладені платежі мав сплачувати декларант, тобто особа, що ввезла авто з іноземними номерами на територію України. Відповідно, декларант відповідальний і за несплату необхідних зборів. Всі звинувачення мають пред’являти йому.

У цій справі декларантом є громадянин Йорданії, а громадянин України тільки користувався автомобілем Volvo V70. Відповідно, українець не може нести відповідальність за несплачені митні платежі.

Крім того, відповідач надав документи, що універсал Volvo V70 зареєстровано на болгарську фірму, а сам він працює там водієм-експедитором.

Таким чином, апеляційну скаргу жителя Одеси повністю задоволено. Він не повинен сплачувати штраф за нерозмитнене авто.

загрузка...
Еще одна новость

Нова ДАІ: функції та повноваження

24.10.2016 г. в 10:38, automotoclub

Як ми вже полвідомляли, із 2017 року дорожньо-патрульна поліція почне працювати на повну силу. Чи означає це повернення ДАІ з тими самими функціями та обов’язками? Частково так, але не зовсім. У пояснювальній записці до документа «Про внесення змін до ст. 13 Закону України «Про Національну поліції» (про створення дорожньої поліції)» зазначається, що в Україні суттєво зросла аварійність – за перше півріччя 2016 кількість ДТП збільшилася на 20% порівняно з аналогічним періодом минулого року. Так, за даними Управління безпеки дорожнього руху, якщо за перше півріччя 2015 року в країні сталося трохи більше за 60 тис. аварій, то з січня до кінця червня 2016 – понад 72 тисячі. «За оцінками експертів у сфері безпеки дорожнього руху основною причиною збільшення кількос…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

«Двери-бабочки» — новый тренд в автомоде

24.10.2016 г. в 10:38, informat

Недавно бизнесмен и дизайнер Хенрик Фискер создал новую компанию, которая займется выпуском электромобилей: ранее китайский производитель запчастей Wanxiang купил активы Fisker, благодаря чему бренд получил шанс на возрождение, сообщает интернет-издание «Информат» со ссылкой на auto.mail.ru. При этом Фискер успел сообщить, что компания располагает уникальной технологией производства аккумуляторных батарей, с которыми машина сможет проезжать более 600 км на одной зарядке, а сам аккумулятор «будет вечным» — то есть не потребует замены на протяжении всего жизненного цикла автомобиля. Сегодня глава Fisker Inc. снова решил подогреть интерес публики к своему новому проекту, опубликовав первый тизер грядущей новинки и сопроводив его комментарием, что первая модель компании получит открывающиеся вверх «двери-бабочки». Пр…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

Загрузка...
Loading...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть