Электромобили угрожают нефтяным гигантам - Fitch

24.10.2016 г. в 10:51, bin

Рост популярности автомобилей с электродвигателем является серьезной угрозой для крупнейших международных нефтедобывающих компаний, полагают аналитики международного рейтингового агентства Fitch Ratings.

"Повсеместное распространение автомобилей, оснащенных электродвигателями, представляет значительный риск для нефтяной отрасли", - говорится в пресс-релизе агентства. Аналитики Fitch призывают компании подготовиться к "коренным переменам", вызванным новыми технологиями, которые развиваются быстрее, чем ожидалось.

"У компаний будут проблемы, если они решат просто спрятать головы в песок и притвориться, что все разрешится само собой", - отметил управляющий директор Fitch Алекс Гриффитс в интервью Financial Times.

Эксперты указывают, что при появлении признаков угрозы спросу на нефть инвесторы могут поддаться панике и начать распродавать активы нефтяных компаний, что повысит стоимость заимствования.

Как отмечается в исследовании, увеличение доли электромобилей на дороге может негативно сказаться на компаниях, на которые приходится почти четверть мирового рынка облигаций, оценивающегося в $14,7 трлн.

загрузка...
Еще одна новость

Суд задовольнив апеляцію українця на нерозмитнених авто

24.10.2016 г. в 10:51, autocentre

Раніше з'явилася інформація про штраф у 618 тис. гривень, який має сплатити водій авто на іноземній реєстрації в Одесі. Чимало ЗМІ розповідали про сумну історію, як за їзду на нерозмитненому авто українець поплатився квартирою. «Автоцентр» відшукав справу в Єдиному державному реєстрі судових рішень і з’ясував, що відповідач подав апеляцію, і колегія суддів Одеського апеляційного адміністративного суду скасувала рішення. Своє рішення апеляційний суд мотивував тим, що всі накладені платежі мав сплачувати декларант, тобто особа, що ввезла авто з іноземними номерами на територію України. Відповідно, декларант відповідальний і за несплату необхідних зборів. Всі звинувачення мають пред’являти йому. У цій справі декларантом є громадянин Йорданії, а громадянин України тільки користувався автомобіл…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Нова ДАІ: функції та повноваження

24.10.2016 г. в 10:51, automotoclub

Як ми вже полвідомляли, із 2017 року дорожньо-патрульна поліція почне працювати на повну силу. Чи означає це повернення ДАІ з тими самими функціями та обов’язками? Частково так, але не зовсім. У пояснювальній записці до документа «Про внесення змін до ст. 13 Закону України «Про Національну поліції» (про створення дорожньої поліції)» зазначається, що в Україні суттєво зросла аварійність – за перше півріччя 2016 кількість ДТП збільшилася на 20% порівняно з аналогічним періодом минулого року. Так, за даними Управління безпеки дорожнього руху, якщо за перше півріччя 2015 року в країні сталося трохи більше за 60 тис. аварій, то з січня до кінця червня 2016 – понад 72 тисячі. «За оцінками експертів у сфері безпеки дорожнього руху основною причиною збільшення кількос…

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть