Подробиці ДТП біля Умані, в якій загинула людина (відео)

24.10.2016 г. в 20:15, nnovosti

Усе трапилося перед світанком.Особу загиблої пенсіонерки вже встановили - це 67-річна жителька Уманського району. Що літня жінка робила о такій порі на трасі, невідомо.

Водій автомобіля їхав із Одеси у столицю. Чоловік не на камеру виправдовується: мовляв, потерпіла несподівано з'явилася на дорозі. Він намагався загальмувати, про що свідчать сліди на асфальті. Однак зіткнення було неминучим.

За попередніми даними, швидкість, з якою рухалась Шкода - була 120 кілометрів на годину.

загрузка...
Еще одна новость

П'яний мажор, за яким тягнеться кривавий слід, знов вбив людину на трасі Львів-Краківець (відео)

24.10.2016 г. в 20:15, nnovosti

Двадцята тридцять, міжнародна траса Львів-Краківець. Лінкольн виходить на зустрічну смугу і починає косити машину за машиною.Спершу Лачію, потім Фольксваген і нарешті Шкоду. В останній їхали чоловік із дружиною. Постраждав і пасажир Лінкольну, а сам автомобіль - вщент згорів. Горе-водій у метушні накивав п'ятами, але вже відомо, хто він, і який кривавий слід за ним тягнеться. Минулого року він вже скоїв смертельну аварію, і навіть після цього був постійним «клієнтом» патрульних. Утім, чомусь п'яні подвиги за кермом - сходили з рук.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Какой бывает тюнинг авто

24.10.2016 г. в 20:15, novosti

Многие владельцы авто стремятся доработать своих железных коней, потому как стандартный вариант их уже не удовлетворяет. Всегда хочется большего, и некоторые люди стремятся купить новые машины, а некоторые доработать и усовершенствовать свои старые авто. Если раньше на старых авто можно было сделать некоторые усовершенствования самостоятельно или обратиться в небольшую мастерскую, занимающуюся тюнингом, то сейчас все стало намного сложнее. Для того, чтобы усовершенствовать современный автомобиль, напичканный электроникой и множеством систем, необходимо самое современное оборудование и профессиональные навыки, поэтому лучше найти профессиональный сервис, где смогут качественно сделать тюнинг автомобиля. Каждый автомобилист, желающий доработать свою машину, перед тем, как заказать тюнинг в какой-то организации, должен знать, какой он бывает и чем отличается. Тюнинг может быть внешним,…

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть