Встановлення ГБО в Україні: законодавчі зміни

28.10.2016 г. в 15:10, automotoclub

Для водіїв, що бажають зекономити на пальному, парламентарі готують законодавчі зміни.

Згідно із законопроектом №5184 установку ГБО спорядженої масою до 100 кг не потрібно буде прописувати в техпаспорті авто. Виняток становлять транспортні засоби, на яких плануються виїзди за межі України.

Такі ж правила будуть діяти і при переведенні машини на альтернативні види палива.

Разом з тим, законопроект прописує, що установка ГБО повинна проводитися на СТО, після узгодження нормативно-технічної документації з компетентними державними органами.

Виконавці робіт також будуть зобов'язані перевірити стан ГБО і його герметичність.

По закінченню всіх робіт власник авто з ГБО повинен отримати на руки формуляр газобалонного транспортного засобу. Зразок формуляра буде затверджений Кабінетом Міністрів. У ньому будуть записані вид газового палива, пасажиромісткість або вантажопідйомність, тип і кількість газових балонів, їх серійні номери та термін придатності.

загрузка...
Еще одна новость

Какие машины выгодно везти из-за границы (Видео)

28.10.2016 г. в 15:10, facenews

Очень ожидаемая новость для тех, кто давно мечтал о недорогой машине – их наконец-то по новому закону начали завозить из Европы. Бентли или феррари вы, конечно, дешево не купите, но простенькую машину – легко. Действительно ли упали цены на автомобили – смотрите в сюжете канала "Украина".

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Четверо киевских полицейских издевались над водителем (видео)

28.10.2016 г. в 15:10, informator

Сотрудники киевской патрульной полиции издевались над водителем автомобиля обвинив его в правонарушении. Об этом сообщил Александр Волков на своей странице в Facebook. “Новые патрульные заподозрили водителя в управлении автомобилем в состоянии алкогольного опьянения и решили его задержать” – сообщил Волков. “По традиции, в процессе задержания…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть