Як автомобіліст котлован із калюжею переплутав

28.10.2016 г. в 15:52, znaj.ua

Герою даного відеоролика несказанно повезло, адже він прийняв за калюжу неймовірно глибокий котлован з водою і намагався там припаркуватися, в результаті чого позбувся свого автомобіля.

Цей інцидент стався на будівництві в Туреччині, і закінчився жахливими наслідками. Добре, що сам водій встиг вискочити з свого транспорту і лише спостерігав за тим, як його авто ховається під водою.

Свідки інциденту були в повному шоці, спостерігаючи за тим, що відбувається, але вже через кілька секунд люди побігли до бідолахи, щоб при необхідності надати йому допомогу.

загрузка...
Еще одна новость

15 народных правил ПДД

28.10.2016 г. в 15:52, autodriving

1) Не въезжайте на перекресток, за которым образовалась пробка. Даже если горит зеленый, и вам сигналят сзади! Почему: после того как светофор переключится, начнут сигналить не только сзади, но справа и слева. Кроме того, коллеги по потоку могут начать сравнивать вас с различными животными и органами человеческого тела. 2) Если впереди едущий автомобиль, без каких-либо видимых причин начинает тормозить, не старайтесь его с ходу объехать. Почему: вполне вероятно, что дорогу перед ним переходит пешеход. Усадив его на капот, вы вполне можете себе обеспечить долгое созерцание неба в клеточку. Да и есть вероятность, что это авто-подстава. 3) Не притормаживайте при перестроении из ряда в ряд. Почему: не вносите сумятицу в транспортный поток. Перестраивайтесь в соседний ряд с небольшим опережением. И не «тупите» при выполнении маневра. Сделал шаг, делай второй, не нервируйте…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Встановлення ГБО в Україні: законодавчі зміни

28.10.2016 г. в 15:52, automotoclub

Для водіїв, що бажають зекономити на пальному, парламентарі готують законодавчі зміни. Згідно із законопроектом №5184 установку ГБО спорядженої масою до 100 кг не потрібно буде прописувати в техпаспорті авто. Виняток становлять транспортні засоби, на яких плануються виїзди за межі України. Такі ж правила будуть діяти і при переведенні машини на альтернативні види палива. Разом з тим, законопроект прописує, що установка ГБО повинна проводитися на СТО, після узгодження нормативно-технічної документації з компетентними державними органами. Виконавці робіт також будуть зобов'язані перевірити стан ГБО і його герметичність. По закінченню всіх робіт власник авто з ГБО повинен отримати на руки формуляр газобалонного транспортного засобу. Зразок формуляра буде затверджений Кабінетом Міністрів. У ньому будуть записані вид газового палива, пасажиромісткі…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть