Як автомобіліст котлован із калюжею переплутав

28.10.2016 г. в 15:52, znaj.ua

Герою даного відеоролика несказанно повезло, адже він прийняв за калюжу неймовірно глибокий котлован з водою і намагався там припаркуватися, в результаті чого позбувся свого автомобіля.

Цей інцидент стався на будівництві в Туреччині, і закінчився жахливими наслідками. Добре, що сам водій встиг вискочити з свого транспорту і лише спостерігав за тим, як його авто ховається під водою.

Свідки інциденту були в повному шоці, спостерігаючи за тим, що відбувається, але вже через кілька секунд люди побігли до бідолахи, щоб при необхідності надати йому допомогу.

загрузка...
Еще одна новость

15 народных правил ПДД

28.10.2016 г. в 15:52, autodriving

1) Не въезжайте на перекресток, за которым образовалась пробка. Даже если горит зеленый, и вам сигналят сзади! Почему: после того как светофор переключится, начнут сигналить не только сзади, но справа и слева. Кроме того, коллеги по потоку могут начать сравнивать вас с различными животными и органами человеческого тела. 2) Если впереди едущий…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Встановлення ГБО в Україні: законодавчі зміни

28.10.2016 г. в 15:52, automotoclub

Для водіїв, що бажають зекономити на пальному, парламентарі готують законодавчі зміни. Згідно із законопроектом №5184 установку ГБО спорядженої масою до 100 кг не потрібно буде прописувати в техпаспорті авто. Виняток становлять транспортні засоби, на яких плануються виїзди за межі України. Такі ж правила будуть діяти і при переведенні машини…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть