Водіям в Україні доведеться проходити новий медогляд

29.10.2016 г. в 09:51, mmr

В Україні розглядається законопроект №5184 «Про дорожній рух і його безпеку», що стосується процедури і періодичності проведення медогляду для кандидатів у водії та водіїв, а також введено нове поняття «психофізіологічна експертиза з оцінкою рівня розвитку професійно важливих психофізіологічних якостей кандидатів у водії та водіїв».

Юридичною мовою це називається «психофізіологічна експертиза», в Європі давно отримало власну народну назву – «Ідіот тест» (мова про Medizinisch-Psychologische Untersuchung, MPU – прим. Ред.). Поки невідомо, як саме буде виглядати інтерпретацію європейської практики цього явища в Україні, але в Німеччині цих тестів бояться як вогню.

Якщо водій порушує ПДР систематично, то звільнитися штрафами не вийде. Зазвичай, після третього порушення, за певний період часу «щасливчик» отримує запрошення пройти цей самий тест. А за грубі порушення (наприклад, алкоголь за кермом) можна отримати запрошення на MPU і відразу. Якщо не з’явитися, то справа може дійти і до в’язниці.

загрузка...
Еще одна новость

В Китае представили бюджетный кроссовер под новой маркой

29.10.2016 г. в 09:51, gogetnews

На китайском автомобильном рынке появился еще один представитель сегмента SUV, выпущенный под новым брендом Bisu. На сегодняшний день известно, что под новой маркой будут выпускаться недорогие автомобили, нацеленные на молодых автолюбителей. Известны габаритные длина / ширина / высота нового SUV: 4 м 350 мм/1 м 825 мм/1 м 685 мм, размер колесной базы – 2 м 565 мм. Помимо этого было отмечено, что за основу нового кроссовера была взята платформа Bisu T3. Под капотом китайской новинки установлен турбированный 1,3-литровый силовой агрегат, мощность которого пока держится в секрете. Предполагается, что потенциальному китайскому покупателю придется отдать за кроссовер не менее 60 тысяч юаней. К слову, начало производства новинки запланировано на первый квартал 2017 года.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Бізнесмен подарував співробітникам 1260 машин

29.10.2016 г. в 09:51, mmr

Алмазний король Індії Савджібхай Дголак подарував своїм кращим співробітникам 1260 автомобілів. Мало того, в честь головного індійського свята Дівалі, яке відзначається в ці вихідні (символізує перемогу добра над злом, підйом з духовної темряви), пан Дголак подарував своїм підлеглим ще 400 квартир і масу всіляких дорогоцінних прикрас. Всього цінні подарунки отримають 5500 співробітників, на що фірма Hare Krishna Exports витратить $ 7 млн. Тут варто зазначити, що в Індії прийнято дарувати щось співробітникам підприємств з нагоди настання Дівалі. Але зазвичай керівництво компаній обмежується коробками із солодощами. Однак починаючи з 2012 року Hare Krishna Exports дарує машини. Причому якщо в 2012 році було подаровано всього …

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть