В Україні почнуть збирати нову іномарку

29.10.2016 г. в 19:21, autotheme.info

В Україні будуть збирати Skoda Kodiaq, повідомили НВ Бізнес у компанії.

Придбати новинку можна буде вже в березні 2017 року, тобто на місяць пізніше, ніж на європейському ринку.

Кросовер Skoda Kodiaq належить до класу SUV і буде використовувати платформу MQB, яку вже застосовують для виробництва Volkswagen Tiguan і SEAT Ateca.

У Єврокарі зазначили, що будуть випускати ті самі модификації, що й на західному ринку. Тобто передньо- або повнопривідні моделі. У моторній лінійці буде три бензинових турбованих двигуни потужністю 125, 150 і 180 к.с. і два турбодизелі – по 150 і 190 к.с. Можна буде вибрати комплектацію із 6-ступінчастою механічною або 6 і 7-ступінчастими роботизованими DSG коробками передач. Як опція на Kodiaq будет доступна адаптивна підвіска, яка дозволить вибирати між трьома режимами: Normal, Comfort і Sport.

Швидкість розгону до 100 км/год у 125-сильного кросовера складе 11 секунд. А в більш потужного 180-сильного з бензиновим двигуном – 8 секунд.

Вартість цих автомобілів для нашої країни поки не визначено: «Усе залежатиме від передбачуваного обсягу продажів”, – говорить директор з маркетингу компанії Єврокар Олена Кубишина. У Європі їхня ціна стартує від 24,5 тис. євро. В Україні ціна Skoda зазвичай майже не відрізняється від європейської.

Директор з маркетингу компанії Єврокар зазначає, що конкурувати Skoda Kodiaq на українському ринку буде з найбільш продаваним за підсумками останніх дев’яти місяців кросовером Kia Sportage, а також з Hyundai Santa Fe, вартість яких починається від 18,8 тис. євро і 33,3 тис. євро відповідно.

«Ця модель буде ближчою до Hyundai Santa Fe”, – повідомляє директор з маркетингу групи компаній «АІС” Сергій Боровик. За його словами, Kia Sportage – це компакт клас, а Santa Fe – середньорозмірний кросовер. «У Skoda Kodiaq і Hyundai Santa Fe салон більший, ніж у Sportage”, – пояснює Боровик.

Збирати нові кросовери будуть на Закарпатському заводі Єврокару, і ступінь локалізації при цьому не перевищить 50%, як і у випадку з іншими моделями цієї марки, що випускаються в Україні. «Тобто без фарбування і зварювання”, – пояснює аналітик ІК «Арт-Капітал” Олексій Андрейченко. – «Обсяги продажів, швидше за все, будуть недостатніми для того, щоб займатися дрібновузловим складанням”.

загрузка...
Еще одна новость

Правила паркування змінять

29.10.2016 г. в 19:21, socportal

Депутати прийняли новий закон, що покликаний навести порядок з автомобільними парковками. "Зміни стосуються зокрема більш жорсткого покарання за неправильне паркування у вигляді штрафів", - повідомляє сайт "Соцпортал". Штрафувати порушників зможуть працівники муніципальних служб, оскільки за думкою парламентарів у поліції є важливіші справи. Ще одним нововведенням є відсутність людського фактору під час накладання штрафу. Інспектори фотографуватимуть факт порушення та залишатимуть на автомобілі постанову. Законопроект з`явиться вже наступного тижня.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Как будут штрафовать автомобили иностранной регистрации

29.10.2016 г. в 19:21, autonews

Государственная фискальная служба Украины в ближайшее время намерена ужесточить контроль за автомобилями иностранной регистрации, которые находятся на территории Украины в режиме временного ввоза или транзита. «Налоговики» планируют проводить совместные рейды с патрульной полицией и применять к нарушителям меры, предусмотренные законодательством. Какие? Об этом в ГФСУ сообщили в официальном ответе пресс-службы. В частности, из числа работников таможен и патрульной полиции будут сформированы мобильные экипажи, которые будут контролировать основные дороги на предмет выявления нарушителей таможенного законодательства. В случае их обнаружения, к ним будут применяться следующие меры: Согласно ст. 481 ТК Украини за превышение допустимого срока временного ввоза транспортного средства не больше, чем на 3 суток — предусмотрен штраф 850 грн. За повторное нарушение этого же пункта на срок от 3-х до 10…

Прочитать новость
загрузка...
И кое-что еще!

Украинский автомобильный рынок начал стабилизироваться

29.10.2016 г. в 19:21, replyua

В 2017 году продажи на автомобильном рынке Украины могут увеличиться на треть по сравнению с показателями текущего года. Как передает replyua.net, ссылаясь на Укринформ, об этом на пресс-конференции заявил Олег Назаренко, директор Всеукраинской ассоциации дилеров и импортеров авто. По его словам, ситуация на автомобильном рынке начала стабилизироваться в текущем году, и по состоянию на октябрь было продано около 58 тысяч авто, а за весь 2015 год удалось продать только 46 тысяч автомобилей, и разница очевидна. Назаренко подчеркнул, что в период с января по август в Украину было импортировано 46 тысяч авто, и это хорошие показатели. Этим летом почти в два раза выросли продажи и на первичном, и на вторичном рынке, а в августе рост рынка достиг 53 процентов. Назаренко добавил, что на будущий год хочет дать самый оптимистичный прогноз – продажи могу…

Прочитать новость
Loading...

© 2013 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть