Бронеавтомобіль «Варта» витримує підрив 6 кг заряду в тротиловому еквіваленті

30.10.2016 г. в 00:25, na.mil.gov.ua

ТОВ «Українська бронетехніка» під час виставки «Зброя та безпека-2016» представило новий бронеавтомобіль «Варта», створений на шасі МАЗ-5434 (4х4). Машина призначена для перевезення особового складу — до 10 осіб. Корпус виготовлений зі шведської сталі 560 Steel і витримує обстріл бронебійно-запалювальними кулями 7,62 мм з дистанції 10 метрів, що відповідає 5-му класу захисту за ДСТУ 3975-2000 та орієнтовно

2-му рівню захисту за STANAG 4569. Вантажівка має V-подібне днище, яке ефективно захищає від мін. «Варта» витримує підрив 6 кг заряду в тротиловому еквіваленті під колесами або під днищем. А для того, щоб екіпаж броньованої машини не зазнав пошкоджень від вибуху, в ній встановлені спеціальні сидіння, система яких гасить кінетичну енергію вибуху, чим захищає бійців від травмування. Машина також оснащена сучасною системою очистки та кондиціювання повітря. Повна її маса — 17 500 кг. «Варта» оснащується турбодизельним двигуном потужністю 270 або 330 к.с. Витрата палива в комбінованому режимі становить 29 л на 100 км.

Станом на вересень 2016 року спеціалізований броньований автомобіль «Варта» пройшов визначальні відомчі випробування та допущений до експлуатації у Збройних Силах України на особливий період.

загрузка...
Еще одна новость

Водіїв змусять пройти "ідіот-тест"

30.10.2016 г. в 00:25, znaj

В Україні планується змінити систему проходження медичного огляду водіїв. "Законопроект №5184 "Про дорожній рух і його безпеку" отримає новий пункт оцінки психофізіологічної експертизи з оцінкою рівня розвитку професійно важливих якостей кандидатів у водії та водіїв". В Європі даний тест має народну назву - "Ідіот тест". Поки невідомо, як саме буде проводитись український варіант. У європейських країнах водії страшенно бояться даного тесту, адже за регулярність порушень уже не вийде обійтись штрафом. За грубі порушення можна отримати запрошення на тест. Якщо не з'явитися, то справа може дійти і до в'язниці.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Страшные кадры: эстакада с десятками авто рухнула в Италии. Видео

30.10.2016 г. в 00:25, hronika

Мост мог не выдержать нагрузок, когда по нему проезжала фура с грузом в 108 тонн. В Италии обрушилась часть дорожной эстакады – погиб один, пострадали не менее десяти человек. Авария произошла в районе города Брианца на шоссе №36, соединяющая Милан и Лекко. Как рассказывают очевидцы, с эстакады на трассу, расположенную под ней, упал огромный грузовик. Он приземлился на легковой автомобиль и раздавил его вместе с водителем. Точные причины обрушения еще неизвестны. Однако, по предварительной версии мост мог не выдержать нагрузок, когда по нему проезжала фура с грузом в 108 тонн. Движение на трассе приостановлено, на месте работают пожарные и скорая.

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть