На Київській трасі згорів рейсовий автобус (Відео)

30.10.2016 г. в 06:32, ТСН

Рейсовий автобус Умань-Одеса внаслідок пожежі, яка сталася у моторній частині повністю згорів на Київській трасі.

Пасажири кажуть, спочатку усі відчули запах гару, а потім у салон різко пішов дим. Водій зупинився і евакуював людей із салону. Встигли навіть дістати з багажного відділення усі речі, а потім кинулися вогнегасниками гасити полум’я.

Пасажирів пересадили на інший транспорт і, хоча з запізненням, але доправили до Одеси.

загрузка...
Еще одна новость

Бронеавтомобіль «Варта» витримує підрив 6 кг заряду в тротиловому еквіваленті

30.10.2016 г. в 06:32, na.mil.gov.ua

ТОВ «Українська бронетехніка» під час виставки «Зброя та безпека-2016» представило новий бронеавтомобіль «Варта», створений на шасі МАЗ-5434 (4х4). Машина призначена для перевезення особового складу — до 10 осіб. Корпус виготовлений зі шведської сталі 560 Steel і витримує обстріл бронебійно-запалювальними кулями 7,62 мм з дистанції 10 метрів, що відповідає 5-му класу захисту за ДСТУ 3975-2000 та орієнтовно 2-му рівню захисту за STANAG 4569. Вантажівка має V-подібне днище, яке ефективно захищає від мін. «Варта» витримує підрив 6 кг заряду в тротиловому еквіваленті під колесами або під днищем. А для того, щоб екіпаж броньованої машини не зазнав пошкоджень від вибуху, в ній встановлені спеціальні сидіння, система яких гасить кінетич…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Водіїв змусять пройти "ідіот-тест"

30.10.2016 г. в 06:32, znaj

В Україні планується змінити систему проходження медичного огляду водіїв. "Законопроект №5184 "Про дорожній рух і його безпеку" отримає новий пункт оцінки психофізіологічної експертизи з оцінкою рівня розвитку професійно важливих якостей кандидатів у водії та водіїв". В Європі даний тест має народну назву - "Ідіот тест". Поки невідомо, як саме буде проводитись український варіант. У європейських країнах водії страшенно бояться даного тесту, адже за регулярність порушень уже не вийде обійтись штрафом. За грубі порушення можна отримати запрошення на тест. Якщо не з'явитися, то справа може дійти і до в'язниці.

Прочитать новость
загрузка...
И кое-что еще!

Страшные кадры: эстакада с десятками авто рухнула в Италии. Видео

30.10.2016 г. в 06:32, hronika

Мост мог не выдержать нагрузок, когда по нему проезжала фура с грузом в 108 тонн. В Италии обрушилась часть дорожной эстакады – погиб один, пострадали не менее десяти человек. Авария произошла в районе города Брианца на шоссе №36, соединяющая Милан и Лекко. Как рассказывают очевидцы, с эстакады на трассу, расположенную под ней, упал огромный грузовик. Он приземлился на легковой автомобиль и раздавил его вместе с водителем. Точные причины обрушения еще неизвестны. Однако, по предварительной версии мост мог не выдержать нагрузок, когда по нему проезжала фура с грузом в 108 тонн. Движение на трассе приостановлено, на месте работают пожарные и скорая.

Прочитать новость

© 2013 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть