Про світлофори водіям можна забути

30.10.2016 г. в 09:45, mmr

Ford розробляє нову технологію, яка дозволить автомобілям не чекати зеленого на світлофорах.

Як повідомляє прес-служба американського бренду, система носить назву GLOSA і дозволить водіям ловити “зелену хвилю”.

”Система рекомендації оптимальної швидкості GLOSA (Green Light Optimal Speed Advisory) зчитує зі спеціальних дорожніх датчиків дані про режим роботи розміщених поблизу світлофорів і пропонує водіям оптимальний швидкісний режим, що дозволяє прибувати до світлофорам на зелене світло”, – йдеться в повідомленні прес-служби.

На даний момент ця технологія проходить випробування в рамках проекту UK Autodrive, який ведеться у Великобританії. В ході нього Ford проводить випробування самоврядних і оснащених системами зв’язку автомобілів. Системою GLOSA оснащуються моделі Mondeo Hybrid.

Крім цього на машинах відчувають так званий “електронний стоп-сигнал”, здатний завчасно попереджати водіїв про різке гальмування переднього автомобіля, навіть якщо це відбувається поза зоною видимості. Система здатна фіксувати екстрене гальмування на відстані до 500 метрів.

загрузка...
Еще одна новость

На Київській трасі згорів рейсовий автобус (Відео)

30.10.2016 г. в 09:45, ТСН

Рейсовий автобус Умань-Одеса внаслідок пожежі, яка сталася у моторній частині повністю згорів на Київській трасі. Пасажири кажуть, спочатку усі відчули запах гару, а потім у салон різко пішов дим. Водій зупинився і евакуював людей із салону. Встигли навіть дістати з багажного відділення усі речі, а потім кинулися вогнегасниками гасити полум’я. Пасажирів…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Бронеавтомобіль «Варта» витримує підрив 6 кг заряду в тротиловому еквіваленті

30.10.2016 г. в 09:45, na.mil.gov.ua

ТОВ «Українська бронетехніка» під час виставки «Зброя та безпека-2016» представило новий бронеавтомобіль «Варта», створений на шасі МАЗ-5434 (4х4). Машина призначена для перевезення особового складу — до 10 осіб. Корпус виготовлений зі шведської сталі 560 Steel і витримує обстріл бронебійно-запалювальними кулями 7,62 мм з дистанції 10 метрів, що…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть