Нова автопідстава: неначебто поранений пішохід та випадкові свідки

02.11.2016 г. в 08:54, autocentre

Автопідстава – це спосіб заробітку шахрайським шляхом. І останнім часом цих шляхів стало ще більше, як і охочих до легких грошей.

Автопідстава – це спосіб заробітку шахрайським шляхом. І останнім часом цих шляхів стало ще більше, так само, як і любителів легких грошей.

Зокрема, з’явилася нова, в якій беруть участь одразу кілька людей і автомобілів. Найчастіше шахраї вибирають повороти з пішохідними переходами, де оглядовість на всі боки обмежена.

Наразі йдеться про Росію, але нерідко автопідстави з РФ за деякий час знаходять застосування в Україні. Тому настійно рекомендуємо подивитися відео і зробити висновки.

Якщо коротко – для вчинення цього шахрайства необхідні дві-три машини. З однієї шахраї кидають пляшку з водою або щось схоже в автомобіль жертви. До речі, ідея з пляшкою не нова. Коли водій зупиняється, з іншого автомобіля оперативно «десантується» неначебто постраждалий пішохід. З третьої машини, у свою чергу, виходить група підтримки, яка допомагає психологічно натиснути на «винуватця ДТП», стверджуючи, що він справді збив пішохода і втік.

Автопідстава – що робити в таких випадках? У будь-якій ситуації необхідно зберігати спокій і не панікувати.

Якщо у момент «аварії» у вас був увімкнений реєстратор, не треба про це одразу говорити тим, хто вас звинувачує у скоєнні ДТП.

У жодному разі не залишайте місце інсценування. Постарайтеся запам’ятати (а краще – записати) номери автомобілів можливих шахраїв.

За можливості сядьте в свою машину, заблокуйте двері і зачиніть вікна. Постарайтеся зняти шахраїв на відео.

Зателефонуйте в поліцію і повідомте про подію. У телефонній розмові обов’язково (!) скажіть, що підозрюєте «свідків» у пособництві шахраям, які організували автопідставу і вимагають від вас «вирішити питання на місці» без поліції. Пам’ятайте, телефонну розмову записують!!!

Якщо шахраї будуть говорити, що самі викличуть поліцію тощо – не піддавайтеся. З великою ймовірністю до «місця аварії» приїде підставна особа.

Намагайтеся не показувати ні техпаспорт на авто, ні особисті документи до приїзду поліції.

загрузка...
Еще одна новость

Автохлам в Украине: почему на дорогах столько «развалюх»?

02.11.2016 г. в 08:54, autonews

В Украине 27% автомобилей старше 30 лет и 47% автомобилей возрастом от 10 до 30 лет. Средний возраст украинских автомобилей в этом году составил 19,6 лет. Одна из причин: в Украине негде утилизировать ненужные машины. В 2013 году в Украине вступил в силу закон об утилизации транспортных средств, согласно которому в стране должна была появиться сеть утилизационных центров. Планировалось, что государство будет возмещать стоимость утилизации предприятиям и для этого на все новые автомобили ввели утилизационный сбор. Но уже в 2015 году новый налог отменили из-за давления автомобилистов и бизнеса, а система так и не заработала, хотя лицензию на утилизацию авто в 2015 получило более 280 предприятий по Украине. К тому же у украинцев нет стимула избавляться от старых машин. Например, во Франции, если гражданин не сдаст автомобиль на утилизацию, ему грозит штраф…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Появилось впечатляющее видео, как в Харькове подожгли авто (Видео)

02.11.2016 г. в 08:54, apostrophe

В Харькове сегодня произошло странное событие – двое мужчин подожгли на улице иномарку. Соответствующее видео появилось в интернете. Камеры запечатлели момент, как двое мужчин подходят к автомобилю, затем один из них обливает переднюю часть машины неизвестной жидкостью, а второй поджигает. После этого автомобиль вспыхнул на глазах у очевидцев. Таймер свидетельствует о том, что инцидент произошел сегодня в первой половине дня. Местные правоохранители отмечают, что ЧП имело место на улице Клочковской. На ролике также видно, что злоумышленники прикрыли лица элементами одежды. Полиция занимается установлением обстоятельств происшествия и поисками мужчин, устроивших поджог.

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть