Як не придбати авто з перебитими номерами агрегатів

02.11.2016 г. в 17:07, np.pl.ua

За дев’ять місяців у сервісних центрах МВС виявили 783 транспортних засоби із перебитими номерами. Подібні авто виявляють під час проведення огляду експерта. Про це йдеться на сайті Головного сервісного управління МВС України.

При купівлі авто є декілька варіантів переоформлення зі старого власника на нового: за довіреністю або у безпосередній присутності покупця і продавця авто.

Для того, аби вберегти себе від придбання транспортного засобу із перебитими номерами кузова чи двигуна , варто звернутись до сервісного центру МВС для оформлення договору купівлі-продажу та перереєстрації авто у присутності продавця та покупця. Договір купівлі-продажу укладається безкоштовно, заповнюється адміністратором у електронній формі.

У алгоритмі перереєстрації транспортного засобу обов’язковим кроком є експертний огляд транспортного засобу.

Існує два види таких оглядів:

Експертний огляд;

Дослідження фахівця.

Експертний огляд автомобіля є обов’язковим і проводиться у всіх випадках реєстрації, перереєстрації та зняття з обліку, за винятком реєстрації нового транспортного засобу, а також при вибраковці. Мета такого огляду — звірка ідентифікаційних номерів та перевірка реєстраційних документів. Такий огляд є обов’язковим і безкоштовним. Відповідний акт, складений експертом, є обов’язковим у переліку необхідних документів для оформлення послуги у сервісному центрі МВС. Експертний огляд є безкоштовним при отриманні послуги перереєстрації.

При дослідження фахівця визначається достовірність ідентифікаційних номерів та реєстраційних документів, по результату чого власник авто отримує висновок експертного дослідження. Це платна послуга і проводиться вона на розсуд власника авто.

Експертне дослідження доцільно обирати в разі, якщо при огляді експерта виникли сумніви в достовірності ідентифікаційних номерів.

Оформлення договору купівлі-продажу та перереєстрації авто у сервісних центрах МВС – є гарантією надійної купівлі авто, адже у разі виявлення змін у номерах кузова чи двигуна автомобіль відправляють на штрафмайданчик та передають справу до поліції, а новоспечений власник авто залишається і без авто, і без грошей.

загрузка...
Еще одна новость

Николаевцы с мобильного могут отследить движение транспорта (ВИДЕО)

02.11.2016 г. в 17:07, nikmedia

Николаев - первый город в Украине, в котором заработала программа отслеживания городского транспорта УкрВ. Теперь с помощью мобильного приложения можно отследить движение троллейбусов и трамваев. При создании программы ориентировались на людей с особыми потребностями. Низкополые троллейбусы с откидными пандусами отмечены в программе особой…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Украинские автовладельцы получили «странные» записки

02.11.2016 г. в 17:07, avtoblog

В записках им угрожают и требуют денег. Одесские водители на Котовского получили записки с угрозами. Сегодня утром на Бочарова под "дворниками" припаркованных автомобилей их владельцы обнаружили записку странного содержания. Преступники настоятельно рекомендуют заплатить им, в противном случае с данным авто может случиться неприятность. Автовладельцу…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть