Вчені: Жінки за кермом автомобіля поводяться агресивніше від чоловіків

04.11.2016 г. в 07:12, uagolos

Британські вчені прийшли до висновку, що жінки більш схильні до емоційного впливу оточуючих під часпоїздки за кермом автомобіля. Такі результати були отримані під час спільної роботи з представниками концерну Hyundai.

Для того щоб переконатися в цьому, фахівці вивчили більше сотні випадків поведінки чоловіків і жінок. Кожен з представників був власником власного автомобіля. Вчені звернули увагу на те, що жінки під час поїздки більш емоційно реагують на те, що відбувається навколо, і на це є безліч причин.

Основною фахівці назвали природну поведінку людини. Як правило, емоційний окрас на протязі усього дня більш властивий жінкам, ніж чоловікам. Під час проведення дослідження британські експерти навмисно створювали стресові ситуації на дорозі, щоб зробити висновки, що стосуються дратівливості і агресії при водінні. Вчені вважають, що у жінок присутнє посилене почуття самозбереження, яке разом з материнським інстинктом змушує водити автомобіль більш акуратно, але зовнішні подразники можуть заважати цьому.

загрузка...
Еще одна новость

У Китаї порушників ПДР каратимуть дальнім світлом

04.11.2016 г. в 07:12, espreso

Дорожня поліція китайського міста Шеньчжень ввела нове покарання для порушників ПДР, які засліплюють інших водіїв дальнім світлом фар. Про це повідомляє Sky News. Затриманих саджають перед автомобілем з увімкненими на повну потужність фарами і змушують дивитися на них протягом хвилини. Китайські правила дорожнього руху забороняють вмикати…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Черговий автохам забув про призначення "зебри"

04.11.2016 г. в 07:12, znaj

У Києві нахабний водій припаркувався на пішохідній зебрі. Про це свідчить фото опубліковане порталом dtp.kiev.ua. "Не паркуйтесь на переходах! Своє ж авто пошкодуйте, якщо зовсім з культурою погано", - сказано в підписі до публікації. За фото вдалося встановити, що інцидент стався біля київського ресторану "Фігаро" за адресою бульвар Івана…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть