Toyota Land Cruiser – броньовик для спецпідрозділів

05.11.2016 г. в 15:12, mmr

Канадська компанія INKAS створила броньований автомобіль для спецпідрозділів, використавши агрегатну базу позашляховика Toyota Land Cruiser 79.

Незважаючи на зовнішню схожість із Land Rover Defender, в основі нового бронеавтомобіля Hudson APC лежить позашляховик Toyota Land Cruiser 79. Машина розроблена канадською компанією INKAS, яка з 1996 року виготовляє броньовані транспортні засоби: для VIP-перевезень, інкасаторів і спецслужб. Виробничі потужності INKAS розташовані як у Торонто, так і в портовому місті Лагос у Нігерії.

Hudson APC має невеликі габаритні розміри: довжину – 5,2 м, ширину – 1,93 м і висоту 2,15 м. Бронекорпус складено із застосуванням 3D-проектування і з використанням композитних матеріалів. У результаті маса його майже вдвічі менша, ніж у багатьох аналогічних машин. Кузов отримав рівень балістичного захисту BR6. Тобто він захищає від автоматичної зброї під стандартний «натовський» патрон 7,62х51 мм і може витримати вибух двох гранат типу DM51.

Десантне відділення розраховане на перевезення до 8 людей. При цьому на бортах є шість бійниць для ведення вогню зі стрілецької зброї. На даху також встановлено поворотну турель для кріплення кулемета або гранатомета. Салон обладнаний потужною системою кондиціонування і рециркуляції. Як опцію на передньому бампері можна встановити солідний «кенгурятник» для тарану. Можливе застосування і відеосистеми кругового огляду.

У рух бронеавтомобіль Hudson APC приводить 4,5-літрова дизельна «вісімка» потужністю 202 к.с., що добре зарекомендувала себе на Toyota Land Cruiser З останньою в парі працює механічна 5-ступінчаста коробка передач.

загрузка...
Еще одна новость

Латание дыр пока лидирует, но ему на пятки наступает холодный ресайклинг

05.11.2016 г. в 15:12, golos

В последние годы мы так привыкли к понятию «ямочный ремонт», что, когда речь заходит о восстановлении дорожного полотна, в первый момент представляем себе именно латание дыр. По сути дела, сколько бы средств из государственного бюджета на ремонт дорог раньше ни выделялось, они в основном использовались для того, чтобы заделать ямки. Да и денег,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Автомобили-подснежники: «консервируем» на зиму

05.11.2016 г. в 15:12, sundaynews

Как правильно подготовить транспортное средство к зимовке и кому не стоит рисковать и лучше поставить его на прикол, рассказывают специалисты службы помощи на дорогах. Для начала разберемся, кому стоит ставить свой автомобиль на зимнюю консервацию. В первую очередь — начинающим водителям. Сложная зимняя дорога — не лучшее место для новичка, ведь…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть