ЛАЗ 698 Карпати-1 — дослідний автобус з революційним компонуванням

06.11.2016 г. в 07:00, mmr

ЛАЗ 698 Карпати-1 — автобус для міжміських перевезень півтораповерхового компонування, створений колективом Львівського автобусного заводу спільно з НАМИ в березні 1960 року в єдиному екземплярі, пише endryx.uol.ua.

Цей автобус володів небаченим комфортом, в порівнянні з іншими моделями автобусів того часу: пасажирські сидіння літакового типу, з роздільними і регульованими по нахилу спинками, гардероб, буфет і туалетна кімната.

Салон автобуса було радіофіковано, а частина даху у автобуса зміщувалася для припливу свіжого повітря в салон, особливо в жарку погоду. Для збільшення багажних відсіків задня частина салону автобуса була декілька підведена відносно передньої.

На автобусі був встановлений двигун ЗІЛ-130 потужністю 150 к.с., гідромеханічна автоматична коробка передач, гідропідсилювач керма. Підвіска — пневматична, а передня до того ж ще й незалежна, зі стабілізатором поперечної стійкості. Частина обшивки кузова ЛАЗ-698 була виконана з дюралюмінію.

загрузка...
Еще одна новость

Как жители Черкасс выгоняли начальника полиции. Видео

06.11.2016 г. в 07:00, sobkor

Активисты взяли штурмом местное отделение полиции. Инцидент произошел 4 ноября. Возмущение жителей Черкасс вызвал перевод на должность главы Национальной полиции в области Валерия Лютого, который в прошлом был советником мэра Харькова Геннадия Кернеса. После известия о прибытии Лютого в город, к зданию отделения полиции Черкасс быстро собрались…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Українців змусять робити машині біографію

06.11.2016 г. в 07:00, znaj

Міністерство внутрішніх справ України планує вносити дані до реєстру автомобілі, які дозволять більше дізнатися про його історію та власників. Про це повідомляє прес-центр міністерства. Зазначається, що після реформування в країні планують створити аналог американської системи Carfax. Це дозволить розширити обсяг інформацію про транспортний засіб.…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть