ЛАЗ 698 Карпати-1 — дослідний автобус з революційним компонуванням

06.11.2016 г. в 07:00, mmr

ЛАЗ 698 Карпати-1 — автобус для міжміських перевезень півтораповерхового компонування, створений колективом Львівського автобусного заводу спільно з НАМИ в березні 1960 року в єдиному екземплярі, пише endryx.uol.ua.

Цей автобус володів небаченим комфортом, в порівнянні з іншими моделями автобусів того часу: пасажирські сидіння літакового типу, з роздільними і регульованими по нахилу спинками, гардероб, буфет і туалетна кімната.

Салон автобуса було радіофіковано, а частина даху у автобуса зміщувалася для припливу свіжого повітря в салон, особливо в жарку погоду. Для збільшення багажних відсіків задня частина салону автобуса була декілька підведена відносно передньої.

На автобусі був встановлений двигун ЗІЛ-130 потужністю 150 к.с., гідромеханічна автоматична коробка передач, гідропідсилювач керма. Підвіска — пневматична, а передня до того ж ще й незалежна, зі стабілізатором поперечної стійкості. Частина обшивки кузова ЛАЗ-698 була виконана з дюралюмінію.

загрузка...
Еще одна новость

Как жители Черкасс выгоняли начальника полиции. Видео

06.11.2016 г. в 07:00, sobkor

Активисты взяли штурмом местное отделение полиции. Инцидент произошел 4 ноября. Возмущение жителей Черкасс вызвал перевод на должность главы Национальной полиции в области Валерия Лютого, который в прошлом был советником мэра Харькова Геннадия Кернеса. После известия о прибытии Лютого в город, к зданию отделения полиции Черкасс быстро собрались активисты, которые зажгли шины, а потом попытались прорваться внутрь. Не смотря на попытки полицейских остановить протестующих, последним все же удалось проникнуть в здание. Новоназначенный начальник областной полиции пытался спрятаться, однако потом все же вынужден был побеседовать с активистами. После словесной перепалки его вытолкали на улицу. Активисты напоминают, что Лютый не прошел переаттестацию и не может работать в полиции, тем более - на руководящих должностях. Руководитель Национальной полиции Украины Хатия Деканоидзе рассказала, что правоохранители…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Українців змусять робити машині біографію

06.11.2016 г. в 07:00, znaj

Міністерство внутрішніх справ України планує вносити дані до реєстру автомобілі, які дозволять більше дізнатися про його історію та власників. Про це повідомляє прес-центр міністерства. Зазначається, що після реформування в країні планують створити аналог американської системи Carfax. Це дозволить розширити обсяг інформацію про транспортний засіб. Зокрема, можна буде дізнатися скільки було власників, про зміну кольору, наявність ДТП. Вказані відомості використовуватимуть при складанні документів для накладення арешту на авто, оголошення в розшук, або при визнанні його речовим доказом або знаряддям злочину. Доступ до системи матимуть чиновники, адвокати та нотаріуси. Carfax - американська база даних про історію транспортного засобу. В неї потрапляє інформація про реєстрацію, власника, історію ДТП, дані про пробіг, проходження…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть