Як насправді правильно реєструвати автомобіль і скільки це коштує

06.11.2016 г. в 14:40, mmr

Реєстрація автомобілів в органах МВС здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 1388 «Порядок державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів”.

Для того, щоб зареєструвати придбаний транспортний засіб, необхідно звернутися у будь-який територіальний сервісний центр МВС (незалежно від місця реєстрації нового чи старого власника авто) із заявою. Крім заяви необхідно надати документи, які посвідчують особу заявника (паспорт громадянина України), ідентифікаційний код, а також документи, що підтверджують правомірність придбання транспортного засобу (довіреність), пише ternopillive.com.ua.

У територіальному сервісному центрі МВС укладається договір купівлі-продажу, який є безкоштовним. Крім вищезазначених документів потрібно подати свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу (технічний паспорт) та копію реєстраційної картки, що додається до свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу з відміткою уповноваженого органу МВС про зняття транспортного засобу з обліку.

Якщо автомобіль знімається з обліку одночасно з встановленням «на облік» наступним власником, копія реєстраційної картки не потрібна. Після засвідчення адміністратором ТСЦ МВС підписів продавця та покупця автівки, у договорі купівлі-продажу співробітники центру за вашими даними оформляють заяву та перевіряють за базами даних обтяжень.

Відповідно до пункту 15 постанови Кабінету Міністрів України № 1388, під час проведення державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку транспортні засоби (крім випадків реєстрації нових транспортних засобів, перереєстрації транспортних засобів у зв’язку із зміною найменування та адреси юридичних осіб, прізвища, імені чи по батькові, місця проживання фізичних осіб, які є власниками транспортних засобів, вибракування їх у цілому) підлягають огляду фахівцями експертної служби МВС з метою звірення ідентифікаційних номерів їх складових частин з номерами, зазначеними в поданих власником для реєстрації документах.

Якщо все гаразд, користувач здійснює необхідні платежі (стандартні, як і при звичайній реєстрації), передбачені постановою Кабінету Міністрів України № 1098 від 26 жовтня 2011 року «Деякі питання надання підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби платних послуг». Після цього видається нове свідоцтво про реєстрацію ТЗ (техпаспорт), а також автомобільний номерний знак.

Зокрема, на сьогоднішній день перереєстрація транспортного засобу іноземного виробництва без урахування банківських послуг становить 687 грн. 07 коп. із заміною державних номерних знаків, 588 грн. 11 коп. без заміни, вітчизняного 604 грн. 53 коп. з заміною та 505 грн. 59 коп. без заміни, а також зняття з обліку авто іноземного виробництва 408 грн. 43 коп. та 325 грн. 89 коп. вітчизняного виробництва.

загрузка...
Еще одна новость

Продажи элитных авто в Украине бьют все рекорды

06.11.2016 г. в 14:40, replyua

В Украине увеличиваются продажи дорогих элитных автомобилей, информирует replyua.net со ссылкой на Автоблог. Продажи некоторых марок увеличились на 50-100 процентов по итогам этого года. По словам Олега Назаренко, главы Всеукраинской ассоциации дилеров и импортеров, рост продаж обусловлен несколькими факторами. «У многих украинцев были старые авто,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Скільки можна випити водію за кермом

06.11.2016 г. в 14:40, mmr

Максимально допустима норма вмісту алкоголю в крові у водіїв – 0,2 проміле. А скільки це у склянках, келихах, «обертах» і грамах. Завдання експерименту полягало в тому,щоб за рахунок залучення досить широкого кола учасників вивести середній показник у 0,2 проміле. Для цього ми запросили шістьох наших працівників: трьох чоловіків та трьох жінок,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть