Голова "Укравтодору" розповів, як зробити з українських доріг європейські

06.11.2016 г. в 18:19, espreso

Централізація процесів, контроль за використанням дорожного фонду і ментальні зміни в суспільстві - фактори, що допоможуть перетворити українські дороги на європейські

Таку думку висловив новопризначений голова "Укравтодору" Славомір Новак в ефірі передачі "Вечір з Миколою Княжицьким" на телеканалі Еспресо.

"Я порівняв би сьогоднішню ситуацію на українських дорогах з ситуацією в Польщі двадцять років тому, коли не було грошей на утримання, не було грошей на ремонт доріг і Польща переживала подібну кризу. Втім я вірю в те, і це дуже важливо, що без відповідного фінансування ремонту, а потім утримання доріг, можна забути про економічний розвиток держави. Саме це я намагаюся пояснити у перемовинах з комітетом з питань бюджету, у комітеті з питань транспорту чи коли розмовляю з депутатами", - розповів посадовець.

За його словами, надзвичайно мало грошей призначається на ремонт і утримання доріг. Так, річний бюджет Укравтодору співставний з двома-трьома місяцями річного бюджету призначеного на польські дороги.

Крім того, надзвичайно важливими, на думку Славоміра Новака, є психологія суспільства.

"Не тільки фінансова допомога має значення, а й ментальні зміни у суспільстві, між іншим серед виконавців, інвесторів і загальної культури роботи. Ми ще не маємо таких грошей в Україні, але вже можемо змінювати систему і якість роботи, ментальність", - зазначив він.

"По-перше, якщо у нас буде Дорожній фонд- це дозволить нам укласти план інвестицій на довшу переспективу чим рік. По-друге, важлива передбачуваність у дорожній галузі. Запрошуймо дорожні фірми на відкриті і чесні торги", - розповів Новак.

"Тож, ми змінимо систему торгів, щоб за ними був центральний нагляд. Таким чином, щоб розподіл грошей і рішення щодо конкретних торгів приймалися не внизу, в областях, а були перенесені на центральний рівень, де діятиме центральна комісія", - зазначив посадовець.

загрузка...
Еще одна новость

В Украине презентовали первый бронеавтомобиль-беспилотник (Видео)

06.11.2016 г. в 18:19, facenews

Компания «АвтоКрАЗ» и запорожская инжиниринговая компания «Инфоком Лтд» создали первый украинский беспилотный автомобиль. Об этом сообщил глава правительства Владимир Гройсман. «Знакомьтесь, беспилотный броневик КрАЗ - есть чем гордиться. Спасибо разработчикам, это настоящий пример успешных технологий», - написал Владимир Гройсман.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Як страхові компанії дурять водіїв

06.11.2016 г. в 18:19, znaj

300 млн грн заборгували страхові компанії українцям із 2005 року, порахували у Моторному транспортному бюро. За підрахунками Асоціації страхувальників України, кожну 6 автостраховку КАСКО компанії не відшкодовують. Часто роблять компенсацію із затримками у понад місяць. Ми пропонуємо 4 найпоширеніші схеми, за якими страхові компанії дурять автовласників. --…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть