Дисципліна водіїв на дорогах значно погіршилася – експерт

09.11.2016 г. в 12:01, 5.ua

Стан дисципліни водії на дорогах значно погіршився через відсутність відеофіксації та системи штрафів

В ефірі "5 каналу" у програмі "Інформаційний день" координатор проекту Traffic Challenge Ольга Дробишева та експерт автомобільного журналу "Автоцентр" Юлій Максимчук обговорювали тему відео фіксації на дорогах у 2017 році та безпеку руху.

"Стан на дорогах з дисципліною водії дуже погіршився. Ми бачимо це за статистикою правопорушень, за статистикою правопорушень з алкогольним сп'янінням, тому що люди не бояться сідати за кермо напідпитку, бо ніхто їх не контролює, бо немає фактору, що тебе несподівано зупинять та перевірять на алкоголь. Також багато інших правопорушень на дорогах, тому що немає відеофіксації і тому що немає системи штрафів за відеофіксацією", – зазначила Дробишева.

"Окрім превентивної роботи, окрім навчальної роботи повинна бути контролююча функція, і контролююча функція повинна бути застосована до усіх рівнозначно і кожна людина має розуміти, що вона не має можливості порушити", – додала вона.

загрузка...
Еще одна новость

Столичним водіям і пішоходам зробили попередження

09.11.2016 г. в 12:01, mmr

У столичному регіоні, 9 листопада, упродовж дня утримується похмура погода. Удень і ввечері йтиме дрібний дощ. Про це повідомляє Управління превентивної діяльності в Київській області. Працівники поліції звертають увагу учасників дорожнього руху на те, що погіршення погодних умов негативним чином впливає на безпеку руху, підвищує ризик виникнення дорожньо-транспортних пригод. Зважаючи на це, закликаємо, як водіїв так і пішоходів, неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху. Водіям нагадють, що дощ знижує видимість, тому просять максимально обережними під час руху в несприятливих погодних умовах, неухильно дотримуватись швидкісного режиму, безпечної дистанції та правил маневрування. Крім того, просять бути уважними при проїзді пішохідних переходів, заздалегідь знижувати швидкість. Представники поліції мають прохання й до пішоходів – в умовах недостатнь…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Размер дворников: почему больше – не лучше

09.11.2016 г. в 12:01, autocentre

На некоторых автомобилях есть физическая возможность установить щетки стеклоочистителя более длинные, чем родные. И некоторые автовладельцы, не лишенные рационализаторской жилки, стараются подобрать себе щетки именно такие. Но делать этого не стоит: размер дворников рассчитан заводскими конструкторами, и он никак не случаен. Во-первых, вы точно «на все сто» уверены, что нестандартные дворники не будут в крайних положениях наезжать на рамку ветрового стекла или задевать друг за друга? Это недопустимо ни в коем случае: и ресурса новенькой щетки хватит буквально на несколько дождей, и надежности от нее не ждите – может разрушиться в самую неподходящую минуту. Во-вторых, заводские конструкторы почему-то ведь сделали дворник не таким большим, как вам хочется? Возможно, неродная большая щетка не справится со своей работой в экстремальный ливень, или во время мокрого густого снегопада. Наконец, привод стеклоочистите…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть