Які зміни готує уряд для водіїв?

11.11.2016 г. в 09:06, automotoclub

Українські чиновники вирішили активніше займатися безпекою на дорогах.

На засіданні уряду 9 листопада була створена Міжвідомча робоча група з реформування державної системи безпеки дорожнього руху.

Головне завдання Міжвідомчої групи – створювати пропозиції для реформування державної системи безпеки дорожнього руху. Учасники групи розроблятимуть законодавчі акти, давати пропозиції щодо реструктуризації органів, які відповідають за порядок на українських дорогах.

До складу Міжвідомчої групи з безпеки руху увійшли практично всі керівники державних органів, які мають причетність до порядку на дорогах. Це міністр інфраструктури (який став головою групи), заступник міністра МВС, міністри охорони здоров’я, освіти та їхні заступники, голови державних служб із безпеки на дорогах, з надзвичайних ситуацій, заступник керівника національної поліції, народні депутати України, представники неурядових організацій.

Співголовою Міжвідомчої групи став народний депутат Ігор Діденко, голова підкомітету парламенту з безпеки дорожнього руху.

За словами Ігоря Діденка, “створення цієї групи стало першим кроком держави для наведення ладу на дорогах і виконання рішень парламентських слухань з безпеки дорожнього руху, а також створення загальнодержавної Концепції безпеки на дорогах. Це перший крок до вирішення завдання зниження смертності на дорогах країни до 2020 року на 30%”.

загрузка...
Еще одна новость

У Франківську водій збив дитину, що раптово вибігла на перехід (Відео)

11.11.2016 г. в 09:06, gk-press

В Івано-Франківську, вранці, поблизу ЗОШ № 19 трапилась дорожньо-транспортна пригода. Дитина вибігла на пішохідний перехід, де її збив легковий автомобіль Mitsubishi. Відео цієї аварії опублікував Василь Гуменюк. На записі можна помітити, що водій легковика не мав змоги побачити дитину, оскільки та вибігла з-за іншої машини.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В зоне АТО бойцы разъезжают на раритетных швейцарских грузовиках

11.11.2016 г. в 09:06, hronika

Грузовики были выпущены в 1964 году. Военные ВСУ используют швейцарские военные грузовики 1964 года выпуска Saurer 2DM, передает Хроника.инфо со ссылкой на Обозреватель. Об этом в Facebook написал блогер под ником Daniel Rodriguez. "Saurer 2DM швейцарский военный грузовик 1964 года выпуска. Несколько автомобилей несут службу в ВСУ на Донбассе.…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть