За їзду на літніх шинах взимку – штраф 340 грн

11.11.2016 г. в 18:59, autocentre

Верховна Рада може ухвалити законопроект, який забороняє експлуатацію транспортних засобів на літніх шинах в зимовий час. Порушників передбачається штрафувати.

Народний депутат Юрій Шаповал зареєстрував у Верховній Раді законопроект «Про внесення змін до деяких підзаконних актів щодо безпеки колісних транспортних засобів». Там передбачено ввести заборону на експлуатацію автомобілів на літніх шинах у період з 1 листопада до 1 квітня.

Водіїв-порушників пропонується штрафувати на суму 340 грн. Нововведення зачіпає автомобілі повною масою до 3,5 т, а також легкові та вантажопасажирські авто повною масою понад 3,5 т. Під заборону підпадають і автобуси повною масою до 5 т.

У пояснювальній записці до законопроекту основним аргументом його ухвалення називається зменшення аварійності на дорогах. Українська статистика ДТП підтверджує, що найбільша кількість аварій стається восени та навесні. Експерти стверджують, що в цей період збільшується аварійність на 30–40%. І однією з причин цього є їзда на літніх шинах зледенілою дорогою.

загрузка...
Еще одна новость

Штраф за парковку на местах для инвалидов предлагают увеличить в полтора раза

11.11.2016 г. в 18:59, strana

МВД Украины предлагает увеличить штраф за парковку на местах для инвалидов до 1 020 грн. Об этом свидетельствует проект закона, представленного сегодня в МВД, передает телеканал "112.Украина". Контролировать выполнение требований закона смогут представители общественных организаций инвалидов: они получат право составлять протокол и штрафовать за…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Зима близко: как подготовить автомобиль к холодам (ВИДЕО)

11.11.2016 г. в 18:59, mariupol

Зима для автомобиля — это, прежде всего, низкие температуры, повышенная влажность, и конечно же скользкая дорога, поэтому подготовка авто к зимнему периоду должна производиться с учетом этих не совсем приятных особенностей. Прежде всего, конечно, все водители автомобилей при похолодании переходять с летней резины на зимнюю. По мнению оператора…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть