Народная кубинская забава: гонки на "русских тазиках" (видео)

12.11.2016 г. в 11:26, glavnoe

На окраине Гаваны кубинские водители испытывают свои старенькие «Лады». Но об их возможностях нельзя судить только по внешности.

Под капотом уже давно стоят иные, более мощные двигатели.

Эти «заряженные» детища «АвтоВАЗА» — постоянные участницы местных соревнований.

Такие гонки устраивает клуб Amigos del Motor.

загрузка...
Еще одна новость

Водiї, начувайтесь! Полiцiя разом iз ДФС розпочинає спецоперацiю

12.11.2016 г. в 11:26, mmr

У разi порушення строкiв тимчасового ввезення iномарки водiєвi загрожує штраф 850 гривень. Це за прострочення до трьох дiб. А за бiльш нiж на десять — стягнення в розмiрi 17 000 гривень. Тож як має вiдбуватися ця процедура i на що слiд звертати увагу водiям, якщо раптом їх зупинили задля такої перевiрки? – Нинi дуже багато нерозмитнених автомобiлiв, якi їздять на iноземних чи транзитних номерах. Бiльшiсть їх усе ж таки ввезено з порушенням тих митних правил, якi є. Тому, як i у 2013 роцi (коли також була навала таких авто), їх почали вистежувати, — каже газеті “Експрес” автоюрист Богдан Глядик. – Як має вiдбуватися ця процедура? – Якщо транспортний засiб органи ДФС подають у розшук, тодi працiвники патрульної полiцiї мають право його зупиняти. Iнше питання, що працiвни…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Омелян: Гроші від сплати податків не доходять до ремонту доріг

12.11.2016 г. в 11:26, socportal

Через 3 роки до бюджету Дорожнього фонду буде надходити 100 відсотків від податків, які сплачуються за користування дорогами. Про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян у програмі «Про політику» з Сергієм Руденком в ефірі Еспресо.TV. Він детально розповів про систему фінансування Дорожнього фонду. -Власне, Дорожній фонд створюється для того, щоб чітко зрозуміти, що буде певний трирічний перехідний період. Перший рік Дорожній фонд буде отримувати 50% надходжень від акцизів. На наступний рік він буде отримувати 75% надходжень. На третій рік буде повне надходження акцизів у Дорожній фонд, — зазначив Омелян. Він додав, що на даний момент податки, які відраховують за користування дорогами, не попадають на їхній ремонт. Вони йдуть у державний бюджет. У пріоритетну чергу фінансуються соціальні виплати, пільги, зарплати, оборонні заходи.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть