10 поширених міфів про миття машин

12.11.2016 г. в 22:08, mmr

Деякі автомобілісти намагаються мити свої машини якомога рідше, вважаючи, що миття псує кузов, інші ж сідають тільки в чистий автомобіль, свято вірячи, що це впливає на швидкісні якості машини. У нашому огляді ми розвіємо 10 міфів про миття автомобілів, і, можливо, хтось радикально змінить свій підхід до цієї справи.

Міф №1: Увага поліції

Існує дуже популярний міф про те, що співробітники поліції звертають менше уваги на чисті автомобілі. Це не так. Втім, за брудний автомобіль в деяких країнах можна отримати штраф.

Міф №2: Чи мити новий автомобіль

Ще один міф автомобілістів говорить про те, що машину, що тільки що зійшла з конвеєра, не можна мити упродовж тижня. Це не так навіть тому, що після сходження з конвеєра машини не відразу потрапляють в салони і на ринки.

Міф №3: Автомобіль і рідина для миття посуду

Дехто вважає, що засоби для миття посуду прекрасно підходять і для миття автомобіля. Це нісенітниця. Не варто економити. Машину краще мити простою водою із спеціалізованими засобами. Кухонний миючий засіб може тільки зашкодити, втім, він дуже активно зводить захисний віск з кузова.

Міф №4: Дощ як альтернатива миттю

Річ навіть не в тому, що у більшості випадків дощова вода сьогодні далека від ідеалу чистоти. Річ у тому, що вона просто не здатна вимити машину, а вже сам дощ – тим більше. Все що може зробити природне явище – це змити пил і залишити сліди від крапель.

Міф №5: Віск – вибір слабаків

У наше століття робиться велика кількість даремних речей, які продавці “маскують” під корисні. Втім, віск для кузова автомобіля до цих даремних речей не відноситься, оскільки дійсно створює захисний бар’єр, щоб там не говорили скептики і забобонні.

Міф №6: Миття вбиває

Існує міф про те, що миття двигуна може вивести останній з ладу. Це не так. Ось тільки якщо вже справа дійшла до миття двигуна, краще відправитися на станцію і дозволити зробити цю процедуру фахівцям.

Міф №7: Брудний танк у бою непомітний

Може брудний танк у бою і непомітний, ось тільки такий автомобіль впадає у вічі більше інших. Більше того, шар бруду зовсім не захищає машину, кузов і фарбу, а навіть навпаки – прискорює корозійні процеси.

Міф №8: Водонепроникний автомобіль

Складно повірити, але дійсно іноді знаходяться люди, що вважають, що салон автомобіля – водонепроникний. Це не так. Більше того, попадання води в салон може обернутися дуже неприємними наслідками.

Міф №9: Чисті автомобілі їздять швидше

У теорії бруд і пил дійсно збільшують масу автомобіля, погіршують аеродинаміку і, як наслідок, – знижують швидкість руху. Проте з тим же успіхом можна прагнути до скорочення ваги вантажу і самого водія.

Міф №10: Пташина змова

Існує свого роду забобон, що підступні пташки обожнюють паскудити виключно чисті автомобілі. Це не так. Просто це набагато помітніше і вдвічі неприємно.

загрузка...
Еще одна новость

Видеозапись мощного ДТП в Киеве с дорожной камеры

12.11.2016 г. в 22:08, videoprobki

На перекрёстке улицы Липковского (бывш. Урицкого) и улицы Кудряшова столкнулись Жигули и Мазда. Водитель ВАЗа, поворачивая в сторону ж/д вокзала, не пропустил встречный автомобиль. Произошло мощное столкновение, т.к. Мазда неслась на приличной скорости. В результате аварии пострадало пятеро: водитель жигулей, две женщины и два ребенка. Они были…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Как россияне маскируют свои машины в Украине

12.11.2016 г. в 22:08, automir.kiev.ua

Известный спортивный журналист Андрей Ковальский выложил фото автомобиля на российских номерах, замаскированных под украинские. Фото сделано прямо из автомобиля, на ходу или в пробке.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть