МОЗ планує впровадити єдину державну базу даних медоглядів водіїв

15.11.2016 г. в 21:33, unian

Крім інформації про водіїв, база міститиме відомості про комісії та лікарів, які мають право надавати такі довідки.

Як повідомили УНІАН у МОЗ, в Україні планують створити єдину державну базу даних медичних оглядів певних категорій осіб.

Наявність такої бази дозволить оперативно перевірити легальність довідки. Запрацювати вона повинна у 2017 році. Наповнення цієї бази відбуватиметься у співпраці з МВС. Крім інформації про водіїв, база міститиме відомості про комісії та лікарів, які мають право надавати такі довідки. За словами учасників заходу, важливо щоб такі бази не тільки існували, а були повні та доступні.

Ще одним принципово важливим питанням медичного забезпечення транспортного процесу – є удосконалення системи підготовки кандидатів у водії, водіїв та інших учасників дорожнього руху. Кожен, хто сідає за кермо, повинен мати навички з надання домедичної і медичної допомоги потерпілим внаслідок дорожньо-транспортних пригод. Адже саме водії першими стикаються із травмою на дорозі і можуть надати допомогу у ті важливі хвилини, коли фахівці ще в дорозі, і тим самим врятувати життя. У МОЗ вже працюємо над змінами до програми навчання водіїв.

Було підписано національну декларацію з основ безпеки дорожнього руху та закликали усіх долучитися до її виконання.

***

Початок Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху (2011 – 2020) світова спільнота оголосила відповідно до резолюції Генеральної Асамблеї ООН 11 травня 2011 року.

Дані Всесвітньої організації охорони здоров’я та інших міжнародних організацій свідчать про складну ситуацію з безпекою дорожнього руху в більшості держав. Щороку в світі від дорожньо-транспортних пригод гинуть понад 1 млн 300 тис. осіб, отримують травми близько 50 мільйонів осіб. За оцінками міжнародних експертів з охорони здоров’я, якщо не вжити термінових заходів до 2020 року аварії на дорогах стануть головною причиною смертності у світі, випередивши серцево-судинні захворювання та СНІД.

загрузка...
Еще одна новость

Кілометрові затори утворились на двох заїздах до Тернополя

15.11.2016 г. в 21:33, ТСН

Одна тягнучка утворилася з боку Хмельницького, інша - з Чернівців. Через затори на дві околиці міста припинив їздити міський транспорт, людей висаджують на найближчих зупинках, звідки вони йдуть кілометри пішки. Усе - через погано розчищені дороги, кажуть водії. Великогабаритні вантажівки створюють тромби, бо не можуть подолати підйоми.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

На небезпечне світло фар китайські водії відповіли шокуючими наліпками на вікна

15.11.2016 г. в 21:33, vistkar

Водії в Китаї знайшли спосіб боротися з тими, хто засліплює їх своїми фарами, не перемикаючись на ближнє світло. З такою метою на вікнах автомобілів з’явилися наліпки, що відбивають яскраве світло, і які стають видимими, коли водій ззаду використовує дальнє світло фар. Частіше за все ці наліпки виглядають як якісні зображення жінок-вампірів,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть