Страшні подробиці аварії на Харківщині за участю спецпризначенця: люди згоріли живцем (відео)

17.11.2016 г. в 17:19, nnovosti

Ці кадри зняті за лічені хвилини після аварії. На узбіччі іскрить знесений стовп та наче факел - палає іномарка.

Це сталося опівночі, у спальному районі міста. Свідки кажуть: джип не їхав - а летів пустою вулицею. Аж раптом - машина чіпляє бордюр, виноситься на узбіччя та зносить стовп.

Від потужного удару пошкоджений бак із паливом. Бензин розливається навколо. Дроти дали іскру - і Тойоту поглинає полум'я.

В авто - четверо людей, дві подружні пари. Єдиний, хто не втратив свідомість - водій. Він встиг витягти з джипу свою дружину і товариша. Ще одну жінку - у салоні не знайшов.

З власних джерел нам відомо: в авто була зброя. Це карабін.

Вулкан та чотири магазини до нього. А сам чоловік мав при собі поліцейське посвідчення.

Старшому сержанту - 28 років. Зараз він дає покази. Як стало відомо Надзвичайним новинам, - свою провину заперечує. Слідчим говорить - за кермом був його загиблий товариш. Свідки ж добре запам'ятали - з водійського.

загрузка...
Еще одна новость

VolksWagen: Сделано не для Голливуда

17.11.2016 г. в 17:19, reklamaster

VolksWagen уже давно активно поддерживает независиміх кинематографистов. Именно на этот факт опиралось британское агенстство Adam&eveDDB, создавая серию роликов об инновациях в автомобилях VolksWagen. Каждый из роликов сделан в определенном жанре: фантастический триллер, мафиозная драма жесткий экшн и природная документалка в стиле National Geographic.…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Мифы об АЗС

17.11.2016 г. в 17:19, autonews

Как определить качество бензина? Почему недоливают топливо? Почему хороший бензин продают только на определенных заправках? Ответы на эти вопросы обросли огромным количеством мифов и выдумок. Мы постараемся пролить свет на самые распространенные заблуждения. -- Миф: Заправки одного бренда лучше других АЗС И от бывалых водителей, и от тех,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть