Як в Україну "імпортують" викрадені автомобілі

20.11.2016 г. в 09:04, automotoclub

Ввезення автомобілів в Україну іноді набуває досить екзотичних форм.

Так, у Глухівському районі прикордонники Сумського загону припинили спробу незаконного переміщення через кордон з Росії дорогого автомобіля. Автомобіль намагалися доставити в Україну в обхід пункту пропуску.

Місце можливого порушення кордону були прикриті додатковими групами відразу після отримання відповідної інформації, яку отримали оперативні співробітники Держприкордонслужби. Незабаром в декількох сотнях метрів від кордону на напрямку між російським населеним пунктом Слобідка-Іванівка та українським Вовківка прикордонний наряд виявив автомобіль «Range Rover» російської реєстрації. Ним порушник намагався за будь-яку ціну потрапити в Україну, вибравши для цього навіть складну місцевість. Не зумівши подолати перешкоди і розуміючи, що його наміри викрито водій транспортного засобу з місця зник, залишивши свого дорогого «залізного коня».

В ході перевірочних заходів прикордонники з'ясували, що зазначений автомобіль значиться у базі даних Інтерполу як такий, що перебуває в міжнародному розшуку. Попередньо встановлено, що позашляховик був викрадений в одному з міст Російської Федерації.

загрузка...
Еще одна новость

Что будет, если амортизатор пустить под пресс?

20.11.2016 г. в 09:04, topgir

Зачем нужен амортизатор в автомобиле, ты прекрасно знаешь и без нас. Большинство стоек способны выдержать колоссальные нагрузки и разовые перегрузки – на наших дорогах это вообще не проблема. Но что будет, если автомобильный амортизатор пустить под 500-тонный пресс? Авторы видеоблога Hydraulic Press Channel только то и делают, что прессуют всё и вся. Но нам, автомобилистам, было интересно взглянуть именно на это:

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Найдено авто с полуторамиллионным пробегом

20.11.2016 г. в 09:04, avtoblog

В Соединенных Штатах Америки замечен автомобиль, который «за свою жизнь» наездил 1 600 000 километров. Этим автомобилем является Porsche 356, выпущенным 56 лет назад. Несмотря на солидный возраст, а также большой трудовой «стаж», машина находится в отменном техническом состоянии. Как отметил хозяин данного Porsche, автомобиль используется им для повседневных поездок. Хорошее состояние автомобиля объясняется тем, что он проходит техобслуживание после каждых 5 тысяч километров пути.

Прочитать новость
загрузка...
И кое-что еще!

Названо найбільш непридатні для зими автомобілі

20.11.2016 г. в 09:04, Сегодня

Звісно, розлучатися зі своїм “залізним конем” ніхто не поспішить, але зайвий раз порадіти, що у вас не Cadillac ATS, все ж можна, пише segodnya.ua. Черговий “раптовий” снігопад, що стався в Україні, привернув увагу до однієї з найголовніших характеристик міської машини. Геометрична прохідність авто виявляється критично важливою навіть у нас, передає “Автоблог”. Міліметри кліренсу, декларовані автовиробниками в технічних даних на свої легковики — це одне, а реальний просвіт під днищем машини — щось зовсім інше. Більшість співгромадян, які купують машину, чудово розуміє, що їздити на ній доведеться не тільки по шосе. І щоб двигун не залишився десь на асфальті, більшість автомобілів ще в салоні оснащують захистом картера мотора — якщо не сталевий, то хоча б пластиковий. А…

Прочитать новость
Loading...

© 2013 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть