Нові розробки КрАЗу рушають до замовників

22.11.2016 г. в 16:40, m2motors

Що стосується новеньких спецмайстерень, то для ефективної роботи спецтехніки в польових умовах, а також в умовах високих і низьких температур, пересуванню по пересіченій місцевості, бездоріжжю, тут є все необхідне. А високу прохідність, надійність і міцність виробу забезпечує база спецмашин – найпопулярніше шасі всюдихода КрАЗ-63221. Автомобілі, згідно з договором, виконані в стандартній комплектації, силовий агрегат - із двигуном Євро 5 і механічною коробкою передач з передпусковим підігрівачем рідини двигуна.

Відтак автофургон українського виробництва оснащений сучасним обладнанням і інструментом, які необхідні для проведення різних ремонтних і обслуговуючих робіт. Також створено умови комфортного розміщення ремонтної бригади на випадок, коли роботи проводяться далеко від населених пунктів. Він розділений на пасажирський, енергетичний і слюсарний відсіки. У пасажирському передбачені чотири спальні місця, аналогічні залізничним, відкидний стіл, шафки для одягу. Водночас металопластикове поворотно-відкидне вікно забезпечує хорошу освітленість і провітрювання, а вентиляційний люк - приплив свіжого повітря в салон, а також служить аварійним виходом. В енергетичному відсіку, крім іншого, є стелаж для зварювання кабелів і іншого допоміжного устаткування, система виведення вихлопних газів зварювального агрегату з кузова. А в слюсарній - стіл-стелаж для інструменту та іншого допоміжного обладнання, настільні свердлильний і точильний верстати, комплект різних інструментів, трифазний дизельний генератор.

Відвантаженню замовникові передувало ретельне технічне приймання спецмашин групою представника замовника. Після перевірки один із інспекторів зазначив: «Наш автопарк вже складається на 50% з КрАЗів, в основному це повнопривідна спецтехніка : автокрани, вакуумні, самоскиди, є бортові і тягачі. Дуже радий, що розвивається співробітництво з українським виробником - заводом КрАЗ: влітку до нас прийшов новенький повнопривідний самоскид зі спальним місцем, виготовлений за нашим спецзамовленням, у перспективі - закупівля ще однієї партії машин. КрАЗ - кращий автомобіль, якому завжди віддаємо перевагу. Адже ми обслуговуємо об'єкти, що знаходяться, в основному, в умовах бездоріжжя, на відстані більше 2000 км. Тому нам потрібні прохідність, надійність і висока ремонтопридатність. КрАЗ якраз і наділений повною мірою цими якостями. Крім того, машина не тільки надійна, але й проста в експлуатації: з нею не виникає нюансів, які не можна передбачити. Плюсом є й доступний сервіс і тісний взаємо-зворотній зв'язок з автозаводом.

Спасибі заводу КрАЗ - все відповідає нашим технічним вимогам. З такою технікою ми спокійні за безперебійну роботу наших об'єктів».

Нині ж «АвтоКрАЗ» розробив і виготовив нове шасі підвищеної прохідності КрАЗ-5401НЕ (4х4) вантажопідйомністю 9 т. Шасі призначене під монтаж різних спецнадбудов, зокрема - під встановлення обладнання для гасіння пожеж.

Оригінальність конструкції цього шасі полягає в тому, що вперше в ПАТ «АвтоКрАЗ» на двовісному повнопривідному всюдиході застосована компоновка «кабіна над двигуном». Автомобіль обладнаний дворядною 4-дверною безкапотною кабіною. А широкопрофільні шини з централізованою системою підкачки дозволяють зручно експлуатувати спецвироби, встановлені на цьому шасі, не лише на дорогах із різним покриттям, а й в умовах повного бездоріжжя. До того ж оснащення автомобіля двома паливними баками по 165 л, які забезпечують пробіг автомобіля на відстань до 600 км, дозволяє здійснювати оперативне доправлення екіпажу та обладнання до місця проведення рятувальних, аварійний або інших необхідних, відповідно до специфікації автомобіля, робіт. Спецвантажівка здатна розвивати швидкість понад 90 км/год, до того ж вона досить маневрена, завдяки безкапотному компонуванню, і може легко використовуватися й у міському циклі. Кабіна на шасі КрАЗ-5401НЕ має високі ергономічні показники. Комфортабельність робочому місцю водієві забезпечують сидіння на пневматичній підвісці, рульова колонка, регульована за кутом та висотою, функціональна панель приладів. До того ж кабіна має низьку посадку, що дозволяє застосовувати широку гаму спецнадбудов. За бажанням замовника на аналогічні шасі можуть встановлюватися більш 30 спеціальних надбудов масою до 10 т.

Отож, розширюючи модельний ряд новою перспективної технікою, ПАТ «АвтоКрАЗ» розраховує забезпечити імпортозаміщення внутрішнього ринку ефективною компактною спецтехнікою вітчизняного виробництва. Тим більше що виробничі потужності, кадровий потенціал і відпрацьовані роками технології дозволяють це зробити в необхідних обсягах у різному виконанні, відповідно до вимог споживача.

загрузка...
Еще одна новость

Владельцы авто с “чужими” номерами терпят убытки из-за нового закона

22.11.2016 г. в 16:40, pro-kyiv.in

Теперь водители машин с иностранными номерами должны либо каждые пять дней ездить за границу, либо платить налог за оформление. Владельцы авто с иностранными номерами, так называемые «пересечники», пришли жаловаться в Киев. После нескольких дней блокады границы со Словакией они решили дойти до премьера, чтобы им разрешили, как и раньше, пересекать границу по упрощенной процедуре и ставить штампы в документах. Кроме того, они требуют для себя таких же прав, как и для водителей-иностранцев, которые могут целый год ездить на авто с неукраинскими номерами. Эксперты подозревают, что за ними стоят лоббисты-продавцы бэушных автомобилей. -- Таможня не дает добро Сейчас пограничники поставили металлический забор на территории нейтральной полосы и повесили «кирпич». Теперь владельцы авто с иностранными номерами не смогут, как раньше, проехать украинскую границ…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

С новым приложением автомобили смогут общаться, чтобы избежать аварий

22.11.2016 г. в 16:40, girno

Используя приложение для видеорегистритора, разработанное израильскими изобретателями, автомобили смогут наладить коммуникацию на уровне, достаточном для исключения возможных столкновений на дороге. О запуске новой сети сообщает стартап «Nexar», который представил оригинальное приложение для видеорегистраторов в феврале этого года, а теперь совершенствует его, выводя на уровень цифрового «общения» между автомобилями. Экспериментальными городами, в которых будет тестироваться первая в мире система такого рода, станут американские Сан-Франциско и Нью-Йорк, но уже в ближайшем будущем список городов, в которых можно будет сделать вождение более безопасным, планируют расширить. В Израиле сетевое использование приложения пока что недоступно, но скачать его можно, чтобы воспользоваться индивидуальными опциями.

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть