Які автомобілі найчастіше купують кияни

22.11.2016 г. в 18:48, znaj

Найпопулярнішим автомобілем серед киян за нинішній місяць, протягом якого було продано 16 тисяч машин, аналітики назвали Renault Logan. Йому в плюс зіграли французька надійність та прийнятна ціна транспортного засобу.

Цю модель придбав 751 житель столичного регіону.

На другій позиції за попитом опинився Volkswagen Jetta, який був проданий в кількості 592 штук.

На третьому місці розташувалася Skoda Octavia. Її обрали 562 киянина.

На думку аналітиків, столичний авторинок може по праву називатися одним з найбільших в Україні. Конкуренцію йому здатні скласти тільки харківський, дніпропетровський та одеський.

При цьому зазначається, що в цілому бестселером на українському ринку стали корейські автомобілі, але от найвищі позиції модель KIA Sportage завоювала тільки в Київській області.

загрузка...
Еще одна новость

Депутаты поддержали е-билет: когда украинцы будут рассчитываться за проезд карточкой

22.11.2016 г. в 18:48, Сегодня

С помощью электронного билета украинцы смогут оплачивать проезд в общественном транспорте карточкой. Львов и Винница уже несколько лет пытаются ввести е-билет, но в законодательстве до сих пор нет понятия "электронный билет". Верховная Рада в первом чтении проголосовали за законопроект об электронной оплате проезда в общественном транспорте. Эксперты отмечают, приятие законопроекта в целом – технический вопрос, а дальше дело за самими городами. Сайт "Сегодня.ua" узнал, что еще предстоит сделать для внедрения электронного билета в Украине, и как он будет работать. -- Когда заработает электронный билет За законопроект по электронному билету депутаты 17 ноября должны были проголосовать сразу в целом, отмечает его соавтор помощник нардепа Игоря Васюника Татьяна Садовская. "На самом деле, была согласована позиция во всех фракциях о поддержке. Мы вообще надеялись, ч…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Нові розробки КрАЗу рушають до замовників

22.11.2016 г. в 18:48, m2motors

Що стосується новеньких спецмайстерень, то для ефективної роботи спецтехніки в польових умовах, а також в умовах високих і низьких температур, пересуванню по пересіченій місцевості, бездоріжжю, тут є все необхідне. А високу прохідність, надійність і міцність виробу забезпечує база спецмашин – найпопулярніше шасі всюдихода КрАЗ-63221. Автомобілі, згідно з договором, виконані в стандартній комплектації, силовий агрегат - із двигуном Євро 5 і механічною коробкою передач з передпусковим підігрівачем рідини двигуна. Відтак автофургон українського виробництва оснащений сучасним обладнанням і інструментом, які необхідні для проведення різних ремонтних і обслуговуючих робіт. Також створено умови комфортного розміщення ремонтної бригади на випадок, коли роботи проводяться далеко від населених пунктів. Він розділений на пасажирський, енергетичний і…

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть