Дорога в Європу. На Волині асфальт поклали прямо в багнюку

22.11.2016 г. в 22:43, 24tv

Було болото – стала дорога: саме за таким принципом нещодавно відремонтували дорогу в місті Ковель, що на Волині.

Місцевий житель зняв на відео, як доблесні працівники "Укравтодору" кладуть асфальт прямісінько в багнюку, адже раніше в регіоні пройшли зливи.

Мої гроші і гроші народу закопуєте в сміття. Вчора всю ніч йшов дощ,

– активіст з Ковеля намагався отримати пояснення.

Проте керівник процесу переконував, що роботи ведуться за правилами. Невдоволений такою відповіддю мешканець пообіцяв звернутися зі скаргою до очільника департаменту транспорту та зв’язку Волинської облдержадміністрації.

Але журналісти програми "Вєсті UA" самостійно з’ясували, чому ж дороги в Україні починають ремонтувати з першими заморозками. Більше – дивіться у відеосюжеті.

загрузка...
Еще одна новость

Механічні коробки передач на межі зникнення

22.11.2016 г. в 22:43, mmr

В останні роки частка механічних коробок передач в США стрімко скорочується Якщо ще в 2006 році таку трансмісію можна було замовити на 47% машинах, то в 2011 році їх було вже 37%. А за підсумками першої половини 2016 року йдеться всього про 27%, передає Los Angeles Times. Причому мова в даному випадку йде саме про кількість моделей, для яких…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Запорожье автобус снес легковушку и сбежал (ВИДЕО)

22.11.2016 г. в 22:43, panoptikon

В паблике «Типичное Запорожье» опубликована запись видеорегистратора легкового автомобиля, в который врезался уезжающий автобус. «Пересечение Гагарина и проспекта Соборного», - пишет автор видео. На видеозаписи видно, как автобус зацепляет при маневрировании легковой автомобиль, едущий рядом, и уезжает дальше.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть