"Мольфар" - український штурмовий автомобіль

23.11.2016 г. в 08:51, automotoclub

Українські волонтери продовжують готувати армійську техніку для виконання особливих завдань в зоні АТО.

Досвід війни на Донбасі показав, що для боротьби з диверсантами в ЗСУ є гостра необхідність у легких, швидких штурмових автомобілях з серйозною вогневої міццю. Така техніка дозволяє швидко накрити ворожу ДРГ вогнем і відійти на вихідні позиції. Так і з'явилася ідея створення спецавтомобілі "Скажений Мольфар".

Мінські угоди не дозволяють в ЗСУ використовувати крупнокаліберне озброєння, а звичайним стрілецькою зброєю не завжди дістанеш до позицій ворога. ДРГ цим часто користуються і спокійно на очах у українських військових розставляють "заборонені" міномети. Але з появою на передовій "Мольфара" безкарно вже не вийде.

"Мольфар" базується на агрегатах Mitsubishi Pajero і має дизельний двигун 2,5 л. Українські умільці зробили йому передок з легкої протиосколочної броні, а в кузові встановили турель під кулемет ДШК. Два однакових "Мольфара" вже вирушили на фронт. Машини створювали умільці в Боярці за кошти волонтерів.

загрузка...
Еще одна новость

Хорошие дороги в Украине: новое решение от депутатов

23.11.2016 г. в 08:51, gogetnews

По мнению некоторых нардепов, принятый закон «О дорожном фонде» решит проблему плохих дорог в нашей стране. Фонд будет иметь несколько источников, часть штрафов, акциз ввезенных авто и нефтепродуктов. С каждым годом отчисления будут больше. К 2020 году проблема дорог будет решена. Сейчас на балансе автодора 120 тысяч дорог, а через три года будет…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В такси придумали «новый» способ поблагодарить водителя без чаевых (видео)

23.11.2016 г. в 08:51, autonews

Такси-сервис Uber придумал способ без денег благодарить водителей за качественно предоставленную услугу. Теперь таксистам можно отвешивать комплименты прямо с гаджета. Пассажиры могут не только поставить водителю 1-5 звезд, но и отправить ему «комплимент», отметив то, что им больше всего понравилось. Благодаря этому в Uber надеются продолжить свою…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть