З грудня за непристебнутий пасок безпеки патрульні штрафуватимуть водіїв

23.11.2016 г. в 09:28, prozahid

До кінця листопада водії за таке порушення обійдуться "усним зауваженням" від поліцейських, а вже з першого грудня - притягатимуться до адміністративної відповідальності.

загрузка...
Еще одна новость

"Мольфар" - український штурмовий автомобіль

23.11.2016 г. в 09:28, automotoclub

Українські волонтери продовжують готувати армійську техніку для виконання особливих завдань в зоні АТО. Досвід війни на Донбасі показав, що для боротьби з диверсантами в ЗСУ є гостра необхідність у легких, швидких штурмових автомобілях з серйозною вогневої міццю. Така техніка дозволяє швидко накрити ворожу ДРГ вогнем і відійти на вихідні позиції. Так і з'явилася ідея створення спецавтомобілі "Скажений Мольфар". Мінські угоди не дозволяють в ЗСУ використовувати крупнокаліберне озброєння, а звичайним стрілецькою зброєю не завжди дістанеш до позицій ворога. ДРГ цим часто користуються і спокійно на очах у українських військових розставляють "заборонені" міномети. Але з появою на передовій "Мольфара" безкарно вже не вийде. "Мольфар" базується на агрегатах Mitsubishi Pajero і має дизельний двигун…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Хорошие дороги в Украине: новое решение от депутатов

23.11.2016 г. в 09:28, gogetnews

По мнению некоторых нардепов, принятый закон «О дорожном фонде» решит проблему плохих дорог в нашей стране. Фонд будет иметь несколько источников, часть штрафов, акциз ввезенных авто и нефтепродуктов. С каждым годом отчисления будут больше. К 2020 году проблема дорог будет решена. Сейчас на балансе автодора 120 тысяч дорог, а через три года будет только 50 тысяч. Большую часть из денег перейду местным властям, которые смогут ремонтировать дороги, которые им перейдут на баланс. Все остальное зависит от местных властей, у которых появятся деньги на ремонт дорог. Все это сможет начать работать уже в следующем году.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть