Що буває, якщо не прибрати сніг з авто: повчальне відео

24.11.2016 г. в 08:50, from-ua

Саме час згадати про безпеку свою і інших. З настанням зими, сніг і лід на авто стають звичними явищами. Проте не доброчесні водії інколи нехтують безпекою, передає "Бджола".

На цьому відео видно, як із даху авто, що їде попереду, відривається відталий шмат льоду і летить у лобове скло авто, що їде позаду.

Окрім фінансових збитків та завданої шкоди, люди можуть постраждати не менше!

загрузка...
Еще одна новость

Создан единственный в мире невидимый автомобиль (видео)

24.11.2016 г. в 08:50, autonews

Специалисты шинной компании Kumho Tyres провели необычную презентацию своей продукции. На стенде красовались четыре колеса, посреди «композиции» на невидимом кресле сидел живой человек и держался за невидимый руль. В компании заявляли, что автомобиль – это прототип, который пока не ездит, но уже существует. Позже стало известно, что это был «развод», а точнее, удачная и оригинальная презентация продукции. В компании показали, что автомобиль строится вокруг колёс и в частности вокруг покрышек. Даже точнее — покрышек Kumho.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

З 1 січня автомобілі в Україні можуть істотно подешевшати

24.11.2016 г. в 08:50, radio24

До Верховної Ради внесено законопроект, який передбачає скасування ПДВ вже з 1 січня 2017 року. Відтак, багато товарів, у тому числі й автомобілі, подешевшають на 20%. Законопроект 5401 "Про скасування в Україні податку на додану вартість" був зареєстрований у Верховній Раді 16 листопада 2016 року, а 21-22 листопада спрямований на розгляд в профільні комітети. Скасування ПДВ зможе побороти корупцію і зробить багато товарів, у тому числі й автомобілі, дешевшими для споживача на 20%. Ініціатори законопроекту в пояснювальній записці наводять шокуючі факти. Надходження до бюджету від ПДВ весь час зменшуються порівняно з сумами компенсації. Цей податок стимулює корупцію контролюючих органів. Розміри так званих "відкатів" в період з 2010 по 2015 років доходили до 60% від суми повернення…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть