Закарпатські "пересічники" розмірковують, як "покарати" головного чопського прикордонника

25.11.2016 г. в 08:00, goloskarpat

Усе через черги на кордоні в утворенні яких власники автомобілів з іноземною реєстрацією винуватять очільника Чопського прикордонного загону.

Щоб потрапити в у Словаччину, треба витратити близько 3 годин, а в Угорщину — 5 мінімум. Про це у спільноті "Пересічка" Ужгород повідомив користувач Pavlo Bileckiy.

"Сьогодні плюнув на пересічку. Приїхав на Ужгород, там черга так метрів 200. Всередині місця повно, але погранець не запускає. Тоді вирішив поїхати на Чоп. Там зовсім опа. Черга близько кілометра. І у першому і у другому випадку можна було втикнутися, як робили деякі розумники, але вирішив не псувати собі і тим людям, які стоять у черзі настрій. На око: щоб потрапити у Словаччину, треба годинки так3, а в Угорщину — 5 мінімум. А все тому, що такий собі прийшляк начальник Чопського загону Білявець Сергій вирішив відомстити тисячам автомобілістів за акцію з блокування кордону, у якому більшість людей участі не брало. Така у чувака примха, : ускладнювати життя людям. Тому у відповідь треба ускладнити життя і йому... Ми вже почали, але це має стосуватися кожного, хто їздить на пересічку. Бо закону ще скоро не буде, а до того часу якось жити теж треба", - йдеться у дописі користувача.

Водночас у коментарях до публікації користувачі соцмереж озвучують ймовірні способи щодо того, як ускладнити життя начальника Чопського загону.

"Давайте заблокуєм його житло, щоб на роботу не вийшов,або запізнився як ми.давайте,щось рішати.скільки над нами будуть знущатись ця бидлота.в 21 столітті стояти на кордоні до 5 годин".

"Під хижу якщо приїдуть в 7 рана 30-40 машин і сигналити".

"Піти і забрати огорожу з КПП Ужгород", - пропонують в коментарях до публікації.

загрузка...
Еще одна новость

У столиці пішоходи продовжують розплачуватися життям за "сміливість" на дорозі (відео)

25.11.2016 г. в 08:00, nnovosti

Трагедія сталася ввечері на столичному Броварському проспекті. Перейти дорогу практично немає шансів - тут вісім смуг і щільний потік машин. Утім, відчайдушний пішохід таки ризикнув. Чоловікові вдалося перебігти всього три ряди. На четвертому він потрапив під колеса «сітроену». Потужний удар - і бідолашний відлетів на двадцять метрів. Його…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Видеофиксация скорости передвижения машины – отличный способ снизить смертность

25.11.2016 г. в 08:00, novostiua

Видеофиксация скорости передвижения машины – отличный способ снизить смертность. В Армении уже более 4 лет успешно работает эта система. Из бюджета для системы было выделено специально 10 миллионов долларов, с помощью которых были установлены камеры видеонаблюдения. Определенный процент штрафов, которые платят нарушители, все еще уходит инвестору,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть