Как сделать так, чтобы окна в машине не запотевали

25.11.2016 г. в 08:39, uainfo

Многие водители сталкивались с такой проблемой, как постоянное запотевание стекол, которое возникает в межсезонье или зимой из-за перепада температур. Плохая видимость мешает следить за дорогой и делает вождение еще более опасным занятием.

Вам понадобятся:

любой хлопковый носок

впитывающий наполнитель (можно купить в зоомагазине)

катушка от скотча или липкой ленты

Что делать:

Наполнитель будет впитывать влагу из воздуха, и ваши окна не будут запотевать, оставаясь чистыми и прозрачными.

загрузка...
Еще одна новость

Закарпатські "пересічники" розмірковують, як "покарати" головного чопського прикордонника

25.11.2016 г. в 08:39, goloskarpat

Усе через черги на кордоні в утворенні яких власники автомобілів з іноземною реєстрацією винуватять очільника Чопського прикордонного загону. Щоб потрапити в у Словаччину, треба витратити близько 3 годин, а в Угорщину — 5 мінімум. Про це у спільноті "Пересічка" Ужгород повідомив користувач Pavlo Bileckiy. "Сьогодні плюнув на пересічку. Приїхав на Ужгород, там черга так метрів 200. Всередині місця повно, але погранець не запускає. Тоді вирішив поїхати на Чоп. Там зовсім опа. Черга близько кілометра. І у першому і у другому випадку можна було втикнутися, як робили деякі розумники, але вирішив не псувати собі і тим людям, які стоять у черзі настрій. На око: щоб потрапити у Словаччину, треба годинки так3, а в Угорщину — 5 мінімум. А все тому, що такий собі прийшля…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

У столиці пішоходи продовжують розплачуватися життям за "сміливість" на дорозі (відео)

25.11.2016 г. в 08:39, nnovosti

Трагедія сталася ввечері на столичному Броварському проспекті. Перейти дорогу практично немає шансів - тут вісім смуг і щільний потік машин. Утім, відчайдушний пішохід таки ризикнув. Чоловікові вдалося перебігти всього три ряди. На четвертому він потрапив під колеса «сітроену». Потужний удар - і бідолашний відлетів на двадцять метрів. Його речі буквально розлетілися по всій дорозі.

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть