Українці не можуть виїхати до Польщі

26.11.2016 г. в 19:14, znaj

Сьогодні, 26 листопада, на кордоні з Польщею утворився затор з більше ніж тисячі автомобілів.

"Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон оприлюднило ситуацію на пропускному пункті на своїй сторінці у Facebook", - повідомляє сайт "Укрінформ".

Всього на межі з Польщею знаходиться 1130 транспортних засобів. З них 300 автомобілів на пропускному пункті "Рава-Руська", 160 в "Угринові", 160 в "Ягодин авто", 150 авто в "Шегинях", 100 автомобілів було зафіксовано в "Устилузі", таку ж кількість було зареєстровано у "Краковці", у "Грушові" знаходиться 90 авто та 70 у "Смільниці".

Також затор утворився на кордоні з Угорщиною. Всього там було зафіксовано 100 транспортних засобів, з них 80 перебували у пропускному пункті "Тиса", 20 - у "Вилок". На "Лужанці" та "Косино" черги відсутні.

загрузка...
Еще одна новость

Ликбез: когда патрульные могут останавливать авто

26.11.2016 г. в 19:14, from-ua

В Украине начали больше угонять автомобилей, потому патрульная полиция стала чаще останавливать водителей, даже если те не нарушали правил дорожного движения. Информатор узнал, в каких случаях автомобиль, не нарушающий ПДД, могут остановить и, что делать, если патрульная полиция не объясняет причин остановки. По словам старшего инспектора по личным поручениям управления превентивной деятельности Игоря Швецова, согласно Закону Украины о Национальной полиции, патрульные могут остановить автомобиль в таких случаях, согласно ст. 35: 1) если водитель нарушил Правила дорожного движения; 2) если есть очевидные признаки, свидетельствующие о технической неисправности транспортного средства; 3) если есть информация, которая свидетельствует о причастности водителя или пассажира автомобиля к ДТП, уголовногму или административному правонарушению. Или, если есть информация,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Дорожники відремонтують дорогу на вулиці Миколи Трублаїні

26.11.2016 г. в 19:14, ДжеДАІ

ДжеДАІ розповідали про дорожній інцидент, що стався у Києві. Водій на вулиці Миколи Трублаїні добряче побив своє авто через 20-сантиметрову яму. Після виходу нашого сюжету в ефір, за вибоїну взялися дорожники. Але вирішили не відбуватися ямковим ремонтом, а повністю відремонтувати усю вулицю.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

Загрузка...
Loading...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть