Автомобіль Tesla припаркували силою думки

26.11.2016 г. в 22:15, znaj

Група ентузіастів з Каліфорнії змогли зробити пристрій, який дозволяє управляти автомобілем Tesla Model S 85D 2015 року випуску силою думки.

Як повідомляє dailytechinfo.org, Кейсі Спенсер, Лоренсо Каоіле, Вівека Вінодха і Абенезера Мемо допрацювали Tesla Model S 85D для участь машини в конкурсі Cal Hacks. Програма, яку застосували винахідники, перетворює сигнали діяльності мозку в певні команди. Вони пройшовши через цифрову обробку, керують кустарними виконавчими елементами, встановленими на педалях і на рульовому колесі автомобіля.

Пояснюється, що для команди руху людині потрібно напружити праву ногу, немов вона натискає на педаль авто, "зупинка" - рух лівою ногою. Управління рульовим колесом влаштовано інакше. На голові людини встановлено спеціальний гіроскоп, який повертає кермо, коли голова водія повертається вправо або в вліво.

Заради безпеки встановлено екстрений сигнал гальмування, який спрацьовує в тому випадку, коли не спрацьовують якісь системи. Для управління рухом водій також повинен тримати натиснутою спеціальну кнопку, відпустивши яку спрацьовує гальмування. Також під педаллю газу знаходиться блок твердого тіла, що не дозволяє "втопити цю педаль в підлогу". Крім того, можна зупинити автомобіль, вирвавши всі дроти, що ведуть до педалей.

загрузка...
Еще одна новость

В Запорожье пройдет битва стритрейсеров

26.11.2016 г. в 22:15, golos.zp.ua

27 ноября, в 10.30, на семеновской трассе расположенной по улице Первомайская пройдут тренировочно — показательные заезды по автокроссу, — сообщается на сайте «061». В соревнованиях примут участие экипажи из Запорожья, Харькова и Мелитополя. Насладиться скоростной ездой на багги и легковых автомобилях смогут все желающие. Вход на мероприятие…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

По пути в Конча-Заспу элитный автомобиль переехал пешехода (видео)

26.11.2016 г. в 22:15, politeka

25 ноября на Столичном шоссе в Киеве беременная женщина за рулем автомобиля Mercedes сбила пешехода, который в неустановленном месте перебегал дорогу «Пешеход, перебегая напряженную магистраль, попал под колеса автомобиля Mercedes с беременной женщиной-водителем. Она, уходя от столкновения, ударила еще один Mercedes. Это в направлении Конча-Заспы»,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть