Единственный украинский лимузин продают как груду металлолома

26.11.2016 г. в 23:38, autotheme

В Ровенской области на продажу выставлен легендарный украинский лимузин БИЛ 2002. Авто уже больше походит на металлолом, и давно лишилось колес.

Раньше этот лимузин продавали за 100 тысяч долларов, потом цена упала до 60 тысяч. Ну а сейчас его продают на запчасти или на металлолом, причем с аукциона. Стартовая цена — 35 000 гривен.

А история происхождения БИЛов такова, что ровенский умелец Иван Билицкий наладил выпуск уникальных автомобилей под заказ и собрал несколько штук.

Некоторые ровенские лимузины достигают 9 м в длину. Самый большой – БИЛ 2005 – вмещает до 11 человек. В отделке – конечно же, кожа и дерево.

Лимузины «фаршировали» ABS, гидроусилителем руля, электропакетом, холодильником, телевизором, DVD-плеером, двумя музыкальными центрами. Ставили все, чего душа пожелает.

Двигатель Audi V8 объемом 4,2 л в паре с «автоматом» и полным приводом, позволял разгоняться до 260 км/ч.

загрузка...
Еще одна новость

Нові способи законно їздити на європейському авто по Україні

26.11.2016 г. в 23:38, mmr

Понад 15 тис. вживаних автомобілів за цей рік ввезли в Україну із-за кордону, порахували у Всеукраїнській асоціації автоімпортерів і диллерів. Найбільше таких машин у західних областях України. Однак останнім часом популярними нерозмитнені вживані іномарки стають і в центральних регіонах. Зазвичай вони зареєстровані у Польщі або Литві. “Є різні схеми ввезення вживаних машин без розмитнення. Якщо не порушувати закон, то можна безперешкодно користуватися іноземним авто”, – каже порталу “Знай” юрист Інна Боронило із компанії “Правова рада”. Доволі новим способом є зумисна затримка машини в Україні й сплата штрафу за це. “Наприклад, дозволено ввезти машину на 10 днів, а власник її затримує ще на 5. Платить за це штраф вже на кордоні. Зважаючи на суми штрафів, їх оплата може бути вигіднішою,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Автомобіль Tesla припаркували силою думки

26.11.2016 г. в 23:38, znaj

Група ентузіастів з Каліфорнії змогли зробити пристрій, який дозволяє управляти автомобілем Tesla Model S 85D 2015 року випуску силою думки. Як повідомляє dailytechinfo.org, Кейсі Спенсер, Лоренсо Каоіле, Вівека Вінодха і Абенезера Мемо допрацювали Tesla Model S 85D для участь машини в конкурсі Cal Hacks. Програма, яку застосували винахідники, перетворює сигнали діяльності мозку в певні команди. Вони пройшовши через цифрову обробку, керують кустарними виконавчими елементами, встановленими на педалях і на рульовому колесі автомобіля. Пояснюється, що для команди руху людині потрібно напружити праву ногу, немов вона натискає на педаль авто, "зупинка" - рух лівою ногою. Управління рульовим колесом влаштовано інакше. На голові людини встановлено спеціальний…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть