Планують посилити покарання для порушників ПДР

27.11.2016 г. в 16:41, mmr

Влада Польщі запропонували посилити покарання для водіїв, які не дотримуються правил дорожнього руху.

Міністерство Юстиції Польщі підготувало законопроект про посилення покарань за порушення правил дорожнього руху. Одне з найбільш істотних покарань запропоновано ввести для водіїв, які намагаються сховатися від поліції після вимоги зупинитися для перевірки документів.

За словами заступника міністра юстиції Польщі Міхала Вуйціка, в законопроекті запропоновано розцінювати спробу втекти від поліції після вимоги зупинитися не як порушення ПДР, а як злочин, за яке буде загрожувати тюремне ув’язнення терміном до 5 років. Крім того будуть посилені покарання для п’яних водіїв – ініціаторів ДТП. Якщо в такий аварії будуть важко поранені чи загиблі, винуватця покарають тюремним терміном до 2 років. Нарешті, термін давності порушень ПДР буде збільшений до трьох років.

Віце-міністр також заявив, що законопроект про посилення покарань за порушення правил дорожнього руху вже розглянуто в ході засідання Постійного комітету Ради міністрів. Тепер документ надійде на обговорення в уряд, а потім буде переданий до парламенту. Про це повідомило Радіо Польща.

загрузка...
Еще одна новость

Первый пошел! В Германии разбили гиперкар Bugatti Chiron

27.11.2016 г. в 16:41, topgir

Гиперкар Bugatti Chiron только-только поступил в производство. Хотя депозиты на новое купе Бугатти уже внесли около двух сотен покупателей, свои машины получили единицы. Тем не менее, кто-то уже умудрился разбить свое авто. Первый разбитый Bugatti Chiron был запечатлен в Германии на буксире у автопогрузчика. Представители компании-производителя…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Автовладелец купил «счастливый» автомобильный номер

27.11.2016 г. в 16:41, autodriving

Проданный на аукционе «счастливый» автомобильный номер оказался в 16 раз дороже, если был бы сделан из чистого золота. Национальный рекорд установили на открытых торгах в южной провинции Гуандун, когда регистрационная табличка для автомобиля была продана за 3,2 млн. юаней (464 тысячи долларов). Причем желающих выложить бешеные деньги за кусок жести…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть