Експерт розповів, як вигідніше ввозити нерозмитнені авто в Україну

30.11.2016 г. в 14:27, gazeta

Минулого тижня з'явилося 2 законопроекти щодо легалізації іноземних авто. Причиною цьому стали численні протести власників вживаних автомобілів, завезених з-за кордону.

Один із механізмів розмитнення таких авто пропонує Державна фіскальна служба. За її концепцією, власник автомобіля повинен щомісяця сплачувати 0,25% вартості мита. Водночас розмитнення для власника обернеться безвідсотковою розстрочкою на 33 роки.

Позафракційний депутат Володимир Парасюк запропонував свій законопроект. Згідно з його документом, автовласник повинен сплатити 6 тис. грн на рік за користування транспортом іноземної реєстрації. Окрім цього, таким авто присвоюватимуть спеціальні українські номерні знаки з певним літерним індексом. Але протягом 3 місяців власники нерозмитнених авто повинні перетнути кордон і в'їхати повторно, щоб оплатити збір і оформити автомобіль по-новому.

"Як на мене, законопроект Парасюка вигідніший. Зараз величезна кількість корупційних схем щодо автомобілів. Це стосується "липових" перетинів кордонів, фальшивих документів та інших фальсифікацій. А за пропозицією Парасюка заплатив фіксовану суму і все", - розповідає Gazeta.ua Павло Мельник, аналітик, експерт консалтингового агентства MPP Consulting.

Він переконаний, що обидва законопроекти мають великі шанси бути ухваленими Верховною Радою. Насичувати український ринок вживаними авто - правильна політика.

"Для того щоб іноземні компанії будували в Україні нові автозаводи, потрібно, щоб був великий ринок. Оскільки у нас він майже мертвий, то ми можемо його відкрити, тільки дозволяючи ввезення вживаних авто. Крім того, якщо буде багато авто, збільшуватимуться податки, надходження в бюджет, ремонтуватимуться дороги. Тут усе дуже пов'язано", - каже Павло Мельник.

За останній рік в Україну ввезли 16 тис. нерозмитнених авто, порахували у Всеукраїнській асоціації автоімпортерів і дилерів. Нерозмитнені іномарки з Литви та Польщі у 5 разів дешевше, ніж придбані в Україні.

загрузка...
Еще одна новость

Саудовский принц предложил разрешить женщинам садиться за руль

30.11.2016 г. в 14:27, interfax

Саудовский принц Аль-Валид бин Талал выступил с призывом незамедлительно снять действующий в стране запрет для женщин на вождение автомобиля. "Прекратите спорить: пора позволить женщинам садиться за руль", - написал он в своем официальном аккаунте в Twitter. Кроме того, в распространенном накануне заявлении от имени принца, говорится, что запрет на вождение является нарушением прав женщин. "Сегодня это такой же вопрос о праве, как в случае, если женщине запрещают получать образование. Все эти ограничения несправедливо навязаны традициями общества, которые запрещают намного больше, чем то, что законно разрешено предписаниями религии", - отмечается в заявлении.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Нерозмитнені авто пропонують здешевити і узаконити

30.11.2016 г. в 14:27, 0342

Нагадуємо хорошу новину для автолюбителів. Нерозмитнені автомобілі пропонують ввести в легальне поле українського законодавства простим шляхом: власники отримують тимчасові номерні знаки та страховий поліс, оплачуючи за рік певну суму. Поки пошук оптимального рішення триває. Адже розмитнення іномарки, наприклад, вартістю 2000 євро обійдеться власнику у 6500 євро. Відтак, ті, хто привіз авто з-за кордону, або змушені що десять днів перетинати державний кордон, або ж, простіше, їздити цілком нелегально на європейських номерах. Подробиці дивіться у відео.

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть