Експерт розповів, як вигідніше ввозити нерозмитнені авто в Україну

30.11.2016 г. в 14:27, gazeta

Минулого тижня з'явилося 2 законопроекти щодо легалізації іноземних авто. Причиною цьому стали численні протести власників вживаних автомобілів, завезених з-за кордону.

Один із механізмів розмитнення таких авто пропонує Державна фіскальна служба. За її концепцією, власник автомобіля повинен щомісяця сплачувати 0,25% вартості мита. Водночас розмитнення для власника обернеться безвідсотковою розстрочкою на 33 роки.

Позафракційний депутат Володимир Парасюк запропонував свій законопроект. Згідно з його документом, автовласник повинен сплатити 6 тис. грн на рік за користування транспортом іноземної реєстрації. Окрім цього, таким авто присвоюватимуть спеціальні українські номерні знаки з певним літерним індексом. Але протягом 3 місяців власники нерозмитнених авто повинні перетнути кордон і в'їхати повторно, щоб оплатити збір і оформити автомобіль по-новому.

"Як на мене, законопроект Парасюка вигідніший. Зараз величезна кількість корупційних схем щодо автомобілів. Це стосується "липових" перетинів кордонів, фальшивих документів та інших фальсифікацій. А за пропозицією Парасюка заплатив фіксовану суму і все", - розповідає Gazeta.ua Павло Мельник, аналітик, експерт консалтингового агентства MPP Consulting.

Він переконаний, що обидва законопроекти мають великі шанси бути ухваленими Верховною Радою. Насичувати український ринок вживаними авто - правильна політика.

"Для того щоб іноземні компанії будували в Україні нові автозаводи, потрібно, щоб був великий ринок. Оскільки у нас він майже мертвий, то ми можемо його відкрити, тільки дозволяючи ввезення вживаних авто. Крім того, якщо буде багато авто, збільшуватимуться податки, надходження в бюджет, ремонтуватимуться дороги. Тут усе дуже пов'язано", - каже Павло Мельник.

За останній рік в Україну ввезли 16 тис. нерозмитнених авто, порахували у Всеукраїнській асоціації автоімпортерів і дилерів. Нерозмитнені іномарки з Литви та Польщі у 5 разів дешевше, ніж придбані в Україні.

загрузка...
Еще одна новость

Саудовский принц предложил разрешить женщинам садиться за руль

30.11.2016 г. в 14:27, interfax

Саудовский принц Аль-Валид бин Талал выступил с призывом незамедлительно снять действующий в стране запрет для женщин на вождение автомобиля. "Прекратите спорить: пора позволить женщинам садиться за руль", - написал он в своем официальном аккаунте в Twitter. Кроме того, в распространенном накануне заявлении от имени принца, говорится, что запрет…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Нерозмитнені авто пропонують здешевити і узаконити

30.11.2016 г. в 14:27, 0342

Нагадуємо хорошу новину для автолюбителів. Нерозмитнені автомобілі пропонують ввести в легальне поле українського законодавства простим шляхом: власники отримують тимчасові номерні знаки та страховий поліс, оплачуючи за рік певну суму. Поки пошук оптимального рішення триває. Адже розмитнення іномарки, наприклад, вартістю 2000 євро обійдеться власнику…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть