Китайський автомобіль за півмільйона доларів надійде у продаж

04.12.2016 г. в 19:01, autocentre

Існують стереотипи, що китайський автомобіль аж ніяк не може бути дорожчим. Частково це так, але бувають винятки – китайський гіперкар NextE і урядовий седан Hongqi L5.

Купити Hongqi L5 можуть тільки члени ЦК і тільки високопоставлені чини. Але вже з 2017 року урядовий седан Хунці (в перекладі – Червоне Знамено) зможуть і «прості смертні». За попередніми даними, китайський люкс-кар надійде в роздрібний продаж за ціною від 570 тисяч доларів!

Цивільний Hongqi L5, складений на базі Toyota Land Cruiser 200, відрізнятиметься від чиновницького зменшеним логотипом і менш потужним двигуном.

Урядовий седан «не для продажу» має 12-циліндровий мотор, тоді як товарний екземпляр оснащуватимуть 8-циліндровим бензиновим двигуном із турбонаддувом.

За попередніми даними, “китайський Роллс-Ройс” надійде у продаж у березні 2017 року. Цікаво, чи багато буде охочих купити китайський автомобіль за такі гроші?

загрузка...
Еще одна новость

Mercedes показал рождественскую сказку по-своему (видео)

04.12.2016 г. в 19:01, autonews

Mercedes-Benz презентовал позитивный рождественский ролик о любви двух юных сердец, а надежность и проходимость «мерсов» помогли им воссоединится.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Как правильно разбавлять концентрат антифриза?

04.12.2016 г. в 19:01, autodriving

Для разведения антифриза необходимо такое количество воды, при котором сохранится баланс между закипанием и преждевременным замерзанием. Охлаждающая жидкость, поступающая в продажу, обычно имеет температуру кристаллизации -65 °С и ниже. Естественно, такие морозы могут быть лишь в некоторых зонах арктических широт. Антифриз обязательно разбавляется…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть