Водіїв-порушників у Польщі каратимуть суворіше: деталі для українців

12.01.2017 г. в 07:14, svitua

Рада Міністрів Польщі прийняла законопроект, відповідно до якого покарання за порушення правил дорожнього руху в Польщі стануть більш суворими. Зокрема, подовжена буде позовна давність покарань за порушення ПДР – з 2 до 3 років.

Проект Міністерства Справедливості передбачає запровадження змін до Карного Кодексу Польщі, а також до деяких інших законів. Як зазначають польські урядовці, нові закони вводять з огляду на збільшення кількості безвідповідальних водіїв на польських дорогах, через яких часто страждають невинні люди, а також знищується дорожня інфраструктура, пише vsetutpl.com.

Згідно з новим законопроектом, водій, який в нетверезому стані або під впливом наркотичних речовин спричинив ДТП з летальним наслідком або з тяжкими травмами, потрапить до в’язниці на мінімум 2 роки (зараз цей термін становить щонайменше 9 місяців). Покарання не можна відбувати умовно.

Свідома втеча від поліцейського переслідування загрожуватиме правопорушникам позбавленням волі на термін від 3 місяців до 5 років (поки що за таке порушення загрожує штраф або 30 днів арешту). Окрім цього, суд повинен позбавити водія-порушника права водити авто. Водій, який керуватиме автомобілем, не зважаючи на заборону суду, потрапить до в'язниці на термін від 3 місяців до 5 років. Зараз за це позбавляють волі на термін до 3 років.

Водій, який керує автомобілем, не зважаючи на адміністративне рішення щодо відкликання ліцензії на керування транспортними засобами, отримає судову заборону на водіння. Поки що таке покарання застосовують дуже рідко.

Відповідні зміни, внесені до польського законодавства, стануть чинними через два тижні після публікації в польському урядовому віснику.

загрузка...
Еще одна новость

Нова зимова атака: на Україну знову сунуть хуртовини

12.01.2017 г. в 07:14, ТСН

Про це попереджають у Державній службі з надзвичайних ситуацій. Найбільше дістанеться Півдню - до кінця цієї доби на Одещині, Миколаївщині, Херсонщині, Запоріжжі та в Криму буде сильний вітер до 20 метрів за секунду, мокрий сніг, ожеледь і слизькі дороги. У Карпатах, а також на Харківщині, Донеччині та Луганщині - теж потужний вітер. У…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Украине коммунальных неплательщиков будут лишать водительских прав?

12.01.2017 г. в 07:14, 34.ua

Должники онлайн. В Украине создали электронный реестр неплательщиков за коммуналку. В базу вносят как отдельных людей, так и частные предприятия. Скрыть задолженность будет невозможно. В Министерстве юстиции утрверждают, что это должно помочь решить проблемы, связанные с продажей и переоформлением недвижимости. В дальнейшем планируют наказывать неплательщиков…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть