Tesla Motors офіційно змінює назву

03.02.2017 г. в 02:20, iworm

Вчора головний юрисконсульт Tesla Тодд Марон подав у Федеральну комісію з цінних паперів США документ про перейменування компанії «Tesla Motors» в «Tesla Inc». Цей крок не став несподіванкою, так як американський виробник вже досить давно використовував скорочену назву, а тепер узаконив її офіційно.

Як повідомлялося в липні 2016 року, компанії вдалося домовитися про придбання домену Tesla.com після чого на нову адресу переїхав офіційний сайт, що раніше розміщувався на Teslamotors.com.

Відхід від старого бренду почався ще в 2014 році, за рік до того, як компанія представила свій проект Tesla Energy, в рамках якого проводяться акумуляторні системи Powerwall і Powerpack для стаціонарного зберігання енергії.

Придбання SolarCity в минулому році ще більше зміцнило прагнення компанії відійти від старої назви і позиціонування себе виключно як автовиробника.

Зміна назви допоможе Tesla остаточно позбутися від бренду SolarCity і продавати сонячні панелі і домашні акумулятори під власним брендом. Крім того, наголошується, що після завершення процесу офіційного перейменування, назва Tesla Motors збережеться за автомобільним підрозділом, тоді як акумулятори та сонячні панелі будуть випускатися підрозділом Tesla Energy.

Вас також може зацікавити інформація про те, що шахраї дурять Uber, прикидаючись одночасно водієм і пасажиром.

Коментарі закрито.

загрузка...
Еще одна новость

Хватит самообмана: Что нужно знать об АЗС

03.02.2017 г. в 02:20, autonews

Визит на АЗС зачастую вызывает много вопросов и рассуждений. Где заправляться? По какой цене? Как определить качество бензина? Почему недоливают топливо? Почему хороший бензин продают только на определенных заправках? Отвечаем на этот и другие вопросы. Миф: Заправки одного бренда лучше других АЗС И от бывалых водителей, и от тех, кто недавно…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Сколько заработал иностранный автопром на украинцах

03.02.2017 г. в 02:20, autonews

С января по ноябрь прошлого года Украиной было импортировано автотранспорта на сумму более 1,7 млрд. дол. США. Об этом свидетельствуют данные ассоциации «Укравтопром». Больше всего валюты из этой суммы (почти $1,3 млрд) было потрачено на импорт легковых автомобилей, которых было ввезено 77606 шт. Импорт коммерческих автомобилей обошелся в $385,5…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть