Названа ціна перевищення швидкості в Європі

03.02.2017 г. в 22:29, vgolos

Кожна європейська країна має свої правила щодо перевищення швидкості на дорогах.

Деякі країни, наприклад, Англія, Фінляндія та Швейцарія, пов‘язують розмір штрафів з доходами порушників.

Від 24 квітня водій, впійманий на швидкості 101 милі (161 км/год) на автостраді в Англії чи Вельсі, ризикує бути оштрафованим на суму, що становить 150% від його тижневого доходу, в той час як зараз він сплатить лише 100%.

Максимальне покарання за найгірші випадки порушень на автостраді становить £2,500 (2,934 євро).

Швейцарія, утім, не має максимального розміру штрафу, тому ця країна посідає перше місце у світі за рекордними сумами штрафів для водіїв, що перевищили швидкість. Мультимільйонера, якого впіймали на швидкості 140 км/год на автошляху, де максимальна дозволена швидкість становить 100 км/год, оштрафували майже на 300 тисяч євро.

Мінімальний штраф за серйозне перевищення швидкості у Швейцарії набагато більший за пені у сусідніх країнах. Базовий (денний) показник починається від 30 швейцарських франків (28 євро), а потім, залежно від серйозності порушення, його множать на кількість днів, в деяких випадках коефіцієнт може сягнути навіть 120 днів. Тобто людина з досить скромними доходами може бути змушеною сплатити близько 3300 євро штрафу.

Серед країн, які не пов‘язують розмір штрафу з доходами, Бельгія має найбільші фінансові покарання за найбільш серйозні випадки порушення.

Польща та Болгарія, принаймні на деяких автошляхах, дозволяють розганятися до найвищої швидкості в Європі – 140 км/год.

Найсуворіші обмеження існують на Мальті, де максимальна дозволена швидкість становить 80 км/год.

У більшості європейських країн максимальна дозволена швидкість варіюється від 100 до 140 км/год.

У питаннях обмеження швидкості країни Європи мають чимало спільного, утім, коли йдеться про розмір штрафів та їхнє присудження, позиції держав-членів ЄС разюче відрізняються.

У Данії, наприклад, потрібно їхати зі швидкістю 260 км/год, тобто вдвічі перевищити максимальну дозволену швидкість, аби бути оштрафованим на максимальну суму – 2011 євро.

А в Ірландії максимальний штраф загрожує тим водіям, які перевищили дозволені 120/год на 40 км. Тобто у даному випадку вже не має значення, впіймали водія на швидкості 160 км/год, чи їхав він зі швидкістю 240 км/год – розмір штрафу, який йому загрожує, залишиться незмінним.

загрузка...
Еще одна новость

Льодові затори та знесений міст: на річках Закарпаття почався стрімкий льодохід

03.02.2017 г. в 22:29, ТСН

Крига скресла через різке потепління та сильні опади. Величезні крижані брили несе за течією. У місцях, де русло звужується, утворюються льодові затори. Подекуди вони сягають двометрової висоти. У Хустському районі на річці Ріка течію сповільнює міні ГЕС. Лід зніс місток , відрізавши від сполучення 40 хат. У місцях найбільшого згромадження…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Небезпечне зіткнення: 8 аварій "лоб в лоб"

03.02.2017 г. в 22:29, gazeta

Водії часто нехтують правилами дорожнього руху - виїжджають на зустрічну смугу, обганяють на повороті тощо. Через це часто автомобілі на великій швидкості зіштовхуються "лоб в лоб". Особливо великий ризик зіткнення взимку. Через погодні умови неможливо вчасно зреагувати і зупинитись, щоб збавити швидкість і силу удару. Це призводить до трагічних…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть